• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Parkowa

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
46 do 97 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Mały Kack to dzielnica, w której powstaje głównie zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna. Tworzy to kameralną atmosferę, a jednocześnie otoczenie zielonych terenów (w tym lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego) zapewnia przestrzeń do rekreacji i rodzinnego spędzania czasu.

Infrastruktura osiedlowa w postaci sklepów, szkół, przedszkoli, lokali usługowych oraz jednostek służby zdrowia stanowi dobre środowisko do wygodnego życia na co dzień - zarówno dla singli, jak i par oraz rodzin.

Z ulicy Parkowej szybko wyjechać można na trójmiejską obwodnicę i nową Trasę Kaszubską, co oznacza komfortowe poruszanie się po całej aglomeracji. Jednocześnie dostępna w pobliżu osiedla komunikacja miejska w postaci pociągu PKM oraz autobusów ułatwia dojazd do centrum Gdyni i innych części miasta.

Osiedle składało się będzie z dwóch budynków trzy- i czterokondygnacyjnego o stonowanej architekturze, która wpisze się okoliczną zabudowę. Powstaną tu w sumie 64 mieszkania w układzie dwu- i trzypokojowym. W przypadku wyższych budynków ostatnia kondygnacja będzie cofnięta w stosunku do elewacji.

Pod budynkami powstaną hale garażowe, mieszkańcy korzystać będą także z przypisanych do lokali komórek lokatorskich, a osoby zamieszkałe na parterze z prywatnych ogródków.

Projekt powstał w pracowni B1.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Inwesting
Inwesting
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Rzetelnie budujemy od 1994 r. Obecnie realizowane inwestycje to: APARTAMENTY PARKOWA w Gdyni Małym Kacku oraz MONDO, osiedle domów jednorodzinnych w okolicy ul. Myśliwskiej w Gdańsku.
rozwiń
58 342-70-70, 58 326-34-71

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi