• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Porto Bianco

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2023 r. w budowie
metraż
31 do 65.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle powstaje na obszarze 1,7 ha w rozbudowywanej intensywnie części Rumi. W najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się centrum handlowe, a w niewielkiej odległości również kino, centrum fitness oraz wiele punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. W sąsiedniej Redzie, za sprawą tego samego dewelopera, powstało także centrum zabaw i park wodny Aquasfera.

Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd samochodem w kierunku Trójmiasta jak i Półwyspu Helskiego czy Szczecina. W zaledwie kilkanaście minut można stąd dostać się samochodem do nadmorskich miejscowości - Rewy oraz Mechelinek.

Wokół powstającego osiedla znajdują się zagospodarowane i niezagospodarowane tereny zielone – idealne dla miłośników jazdy na rowerze, biegania, maszerowania z kijami nordic walking, jazdy na rolkach lub spacerów ze śpiewem ptaków w tle.

Dla najmłodszych na terenie osiedla zaplanowano place zabaw z dala od ciągu samochodowego.

Pierwszy - zrealizowany i sprzedany - etap inwestycji powstał w pewnym oddaleniu od ulicy Kosynierów, przy ul. Jeziornej zobacz na mapie Gdyni. Składa się on z ośmiu pięciokondygnacyjnych, niepodpiwniczonych budynków, w których powstało 208 mieszkań. W jednym z nich zaplanowano lokale usługowe. W części parterowej znajdują się garaże indywidualne, dla chętnych również komórki lokatorskie.

Porto Bianco II powstało od strony ulicy Kosynierów zobacz na mapie Gdyni. Realizacja podzielona była na dwa etapy - najpierw zbudowanych zostało pięć budynków, w drugim etapie jeszcze dwa.

Porto Bianco III to już w sumie dziewięć budynków, bliżej ulicy Jeziornej. Łącznie w ramach całego tego etapu powstaną 192 mieszkania w układzie dwu- i trzypokojowym.

Porto Bianco IV to kolejne osiem czteropiętrowych, niepodpiwniczonych budynków zawierających po 26 i 27 mieszkań. W ramach tego etapu powstanie ich w sumie 215, będą miały od dwóch do czterech pokoi i powierzchnię od 31 do 65,5 m kw.

Wokół osiedla zaplanowane jest nasadzenie niskiej roślinności oraz plac zabaw dla najmłodszych. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w IV etapie w części parterowej budynków znajdować się będą garaże indywidualne. Dodatkowo na osiedlu powstaną dwa oddzielne, parterowe budynki z przeznaczeniem na garaże indywidualne.

Każdy z budynków ma jedną klatkę schodową z windą. W budynkach znajdują się mieszkania od jednego do czterech pokoi. Wszystkie mają balkony. Przy mieszkaniach na kondygnacji parterowej architekci zaprojektowali ogródki.

Lekkości dodają budynkom liczne przeszklenia oraz zastosowane szklane balustrady. Prosty dach zachęcił architektów do zaprojektowania na nim zielonego patio.

Projekt inwestycji powstał w pracowni dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Semeko
Semeko Grupa Inwestycyjna
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Budujemy i sprzedajemy mieszkania w Gdyni, Rumi i Redzie.
rozwiń
58 620-53-13, 58 661-90-55

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi