• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Przystań Jasień

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2021 r. do IV kw. 2023 r. w budowie
metraż
34 do 94 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Atutem lokalizacji jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Osiedle powstaje tuż przy jeziorze Jasień. W pobliżu znajdują się m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy, co sprawia, że to idealna okolica na odpoczynek w otoczeniu przyrody czy aktywność sportową.

Dzięki pobliskiej obwodnicy Trójmiasta oraz al. Armii Krajowej i al. Pawła Adamowicza można stąd szybko dojechać zarówno do śródmieścia Gdańska, jak i w każde inne miejsce aglomeracji. Nieopodal osiedla znajdują się także przystanki autobusowe oraz przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, co zapewni swobodę poruszania się osobom, które korzystają z komunikacji miejskiej.

Infrastruktura miejska oraz liczne sklepy i punkty usługowe w okolicy dają możliwość załatwienia wszystkich spraw życia codziennego w pobliżu. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek oświaty – niedaleko są zarówno przedszkola, jak i szkoły podstawowe.

W ramach osiedla powstanie siedem kameralnych pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych z lokalami w układach od 2 do 4 pokoi. Będą do nich przylegały balkony oraz – w przypadku lokali usytuowanych na parterze – indywidualne ogródki.

Na terenie inwestycji przewidziano 128 stanowisk parkingowych w hali garażowej. Dodatkowo na zewnątrz budynku zaprojektowano 69 miejsc parkingowych. Przestrzeń do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów stanowić będą komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady.

Budynki swoją architekturą będą spójne z okoliczną zabudową, a przestrzeń wspólną osiedla wypełni zieleń i mała architektura zachęcająca do spędzania czasu na wolnym powietrzu. Tożsamość osiedla w dużej mierze budować będzie położenie nad brzegiem jeziora.

Teren Przystani Jasień będzie monitorowany, a wjazd na osiedle ograniczony zostanie szlabanem.

Za kompleksową obsługę projektową inwestycji odpowiada dział projektowy Atal.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: ATAL
ATAL
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Niebieski Bursztyn

Niebieski Bursztyn

ATAL

Reda, Obwodowa i Bosmańska Mapa

32 do 80 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Bursztynowa Zatoka

Bursztynowa Zatoka

ATAL

Gdańsk Letnica, ul. Starowiejska Mapa

30.6 do 87.2 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Śląska 12

Śląska 12

ATAL

Gdańsk Przymorze, ul. Śląska 12 Mapa

22.2 do 57.8 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Atal Bosmańska

Atal Bosmańska

ATAL

Gdynia Oksywie, ul. Bosmańska Mapa

35.9 do 91.6 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Przystań Letnica

Przystań Letnica

ATAL

Gdańsk Letnica, Letnicka Mapa

39 do 112 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Opinie (8)

 • Zainteresowani zakupem (7)

  Może pojawi się tu jakaś osoba zainteresowana zakupem która chciałaby się wymienić spotrzezeniemi i uwagami co do inwestycji :)

  • 3 1

  • (1)

   Ja jestem zainteresowany zakupem tam mieszkania. Byłem na miejscu - jeśli chodzi o lokalizację, to jest jak kazde inne w tamtej okolicy - korki na pewno będą, (ale gdzie nie ma w obecnych czasach). Boje się natomiast samego szumu i hałasu obwodnicy. Teraz przy lecie i sporej ilości drzew ten szum jest stłumiony, ale co będzie zimą Bóg raczy wiedzieć. Ludzie mieszkający w okolicy mowia o smrodzie z pobliskich ROD. To też wpływa negatywnie na położenie osiedla.

   • 5 2

   • Pomieszuję w bardzo bliskiej okolicy (na bulwarach) i wiem że szum z obwodnicy faktycznie będzie słychać ale nie jest on jakiś strasznie uporczywy dla osób, które przyzwyczajone są do mieszkania w blokach. Przy otwartych oknach słychać to nieprzerwanie choć mnie to osobiście nie drażni. Smród czasem dochodzi ale to raczej bardziej z Szadółek. Podobno w najbliższych latach ma to być mocno ograniczone ale kto wie jak będzie. Mnie natomiast najbardziej zniechęca brak jakichkolwiek miejsc postojowych ogólnodostępnych.
    Na minus jest też dość mała odległość między blokami. Na plus ładne budynki, kameralne osiedle nad samym jeziorem i fakt, że już niczego więcej dużego obok nie wybudują (została tylko wolna mała działka przy blokach 2C, 5A).

    • 7 1

  • (4)

   Porównując tą inwestycję np. z Wolnym Miastem Gdańsk od Eco-Classic, to Atal wychodzi zdecydowanie mniej korzystnie.

   • 0 2

   • (3)

    Finansowo Wolne Miasto zdecydowanie mniej korzystanie bo dużo drożej. Na tym samym metrażu różnica kilkudziesięciu tysięcy. Inwestycja Przystań bardziej kameralna, przy jeziorze, natomiast wolne miasto to już blokowisko. Zależy co kto lubi, wiadomo :)
    Obie inwestycje mają i plusy i minusy jak każde inne. Wybierając między tymi dwiema opcjami, dla mnie osobiście wygrywa przystań Jasień.

    • 3 3

    • (2)

     Lepszy Invest Pel, mają ciekawsze mieszkania także dwupoziomowe i w sumie chyba nawet tańszy. A lokalizacja praktycznie ta sama.

     • 0 2

     • Niestety się nie zgodzę. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum dotyczące inwestycji Invest Pela i poczytać co nieco o tych blokach albo przejechać się i zobaczyć ten teren, a ogromne różnice w lokalizacji (prawie tej samej) będą widoczne na pierwszy rzut oka.

      • 1 1

     • Niestety się nie zgodzę. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum dotyczące inwestycji Invest Pela i poczytać co nieco o tych blokach albo przejechać się i zobaczyć ten teren, a ogromne różnice w lokalizacji (prawie tej samej) będą widoczne na pierwszy rzut oka.

      • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper