• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Przystań Jasień

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2021 r. do IV kw. 2023 r. zakończona
metraż
34 do 92 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Atutem lokalizacji jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Osiedle powstało tuż przy jeziorze Jasień. W pobliżu znajdują się m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy, co sprawia, że to idealna okolica na odpoczynek w otoczeniu przyrody czy aktywność sportową.

Dzięki pobliskiej obwodnicy Trójmiasta oraz al. Armii Krajowej i al. Pawła Adamowicza można stąd szybko dojechać zarówno do śródmieścia Gdańska, jak i w każde inne miejsce aglomeracji. Nieopodal osiedla znajdują się także przystanki autobusowe oraz przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, co zapewni swobodę poruszania się osobom, które korzystają z komunikacji miejskiej.

Infrastruktura miejska oraz liczne sklepy i punkty usługowe w okolicy dają możliwość załatwienia wszystkich spraw życia codziennego w pobliżu. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek oświaty – niedaleko są zarówno przedszkola, jak i szkoły podstawowe.

W ramach osiedla powstanie siedem kameralnych czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych ze 154 lokalami w układach od 2 do 4 pokoi. Będą do nich przylegały balkony oraz – w przypadku lokali usytuowanych na parterze – indywidualne ogródki.

Na terenie inwestycji przewidziano 135 stanowisk parkingowych w hali garażowej. Dodatkowo na zewnątrz budynku zaprojektowano 62 miejsca parkingowe. Przestrzeń do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów stanowić będą komórki lokatorskie. Przed każdym z budynków zaprojektowano zadaszoną przestrzeń ze stojakami na rowery.

Budynki swoją architekturą będą spójne z okoliczną zabudową, a przestrzeń wspólną osiedla wypełni zieleń i mała architektura zachęcająca do spędzania czasu na wolnym powietrzu w postaci dużego placu zabaw dla dzieci oraz terenu rekreacyjnego dla młodzieży i dorosłych. Tożsamość osiedla w dużej mierze budować będzie położenie nad brzegiem jeziora. Z tym otoczeniem komponować się będą białe i antracytowe elewacje z elementami, które strukturą oddają charakter naturalnego drewna.

Teren Przystani Jasień będzie monitorowany, a wjazd na osiedle ograniczony zostanie szlabanem.

Za kompleksową obsługę projektową inwestycji odpowiada dział projektowy Atal.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: ATAL
ATAL
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Apollina

Apollina

ATAL

Gdańsk Kowale, ul. Apollina Mapa

31.7 do 76.6 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Symbioza

Symbioza

ATAL

Gdynia Cisowa, ul. Kcyńska Mapa

39 do 110 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja
Śląska 12

Śląska 12

ATAL

Gdańsk Przymorze, ul. Śląska 12 Mapa

22.2 do 57.8 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Artykuły

Opinie (9)

 • Zainteresowani zakupem (8)

  Może pojawi się tu jakaś osoba zainteresowana zakupem która chciałaby się wymienić spotrzezeniemi i uwagami co do inwestycji :)

  • 6 2

  • (1)

   Ja jestem zainteresowany zakupem tam mieszkania. Byłem na miejscu - jeśli chodzi o lokalizację, to jest jak kazde inne w tamtej okolicy - korki na pewno będą, (ale gdzie nie ma w obecnych czasach). Boje się natomiast samego szumu i hałasu obwodnicy. Teraz przy lecie i sporej ilości drzew ten szum jest stłumiony, ale co będzie zimą Bóg raczy wiedzieć. Ludzie mieszkający w okolicy mowia o smrodzie z pobliskich ROD. To też wpływa negatywnie na położenie osiedla.

   • 5 4

   • Pomieszuję w bardzo bliskiej okolicy (na bulwarach) i wiem że szum z obwodnicy faktycznie będzie słychać ale nie jest on jakiś strasznie uporczywy dla osób, które przyzwyczajone są do mieszkania w blokach. Przy otwartych oknach słychać to nieprzerwanie choć mnie to osobiście nie drażni. Smród czasem dochodzi ale to raczej bardziej z Szadółek. Podobno w najbliższych latach ma to być mocno ograniczone ale kto wie jak będzie. Mnie natomiast najbardziej zniechęca brak jakichkolwiek miejsc postojowych ogólnodostępnych.
    Na minus jest też dość mała odległość między blokami. Na plus ładne budynki, kameralne osiedle nad samym jeziorem i fakt, że już niczego więcej dużego obok nie wybudują (została tylko wolna mała działka przy blokach 2C, 5A).

    • 8 2

  • (5)

   Porównując tą inwestycję np. z Wolnym Miastem Gdańsk od Eco-Classic, to Atal wychodzi zdecydowanie mniej korzystnie.

   • 0 5

   • (3)

    Finansowo Wolne Miasto zdecydowanie mniej korzystanie bo dużo drożej. Na tym samym metrażu różnica kilkudziesięciu tysięcy. Inwestycja Przystań bardziej kameralna, przy jeziorze, natomiast wolne miasto to już blokowisko. Zależy co kto lubi, wiadomo :)
    Obie inwestycje mają i plusy i minusy jak każde inne. Wybierając między tymi dwiema opcjami, dla mnie osobiście wygrywa przystań Jasień.

    • 6 4

    • (2)

     Lepszy Invest Pel, mają ciekawsze mieszkania także dwupoziomowe i w sumie chyba nawet tańszy. A lokalizacja praktycznie ta sama.

     • 0 7

     • Niestety się nie zgodzę. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum dotyczące inwestycji Invest Pela i poczytać co nieco o tych blokach albo przejechać się i zobaczyć ten teren, a ogromne różnice w lokalizacji (prawie tej samej) będą widoczne na pierwszy rzut oka.

      • 5 4

     • Niestety się nie zgodzę. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum dotyczące inwestycji Invest Pela i poczytać co nieco o tych blokach albo przejechać się i zobaczyć ten teren, a ogromne różnice w lokalizacji (prawie tej samej) będą widoczne na pierwszy rzut oka.

      • 4 3

   • Mieszkania z widokiem na jezioro

    Czy jakieś mieszkania w osiedlu Wolne Miasto Gdańsk mają tarasy lub balkony z widokiem na jezioro? Tak pytam w aspekcie dyskutowania o porównywaniu korzystności obu osiedli.

    • 7 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

ATAL S.A. Doświadczenie, które budujeJesteśmy polską firmą deweloperską z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym. Działamy w trzech sektorach: mieszkaniowym, biurowym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych, ...
rozwiń
58 766-74-04
609-301-227
603-650-851

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum