• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Osiedle Przyjemne

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2022 r. do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
28 do 63 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle Przyjemne powstaje w nowej, ale już rozbudowanej części Gdańska. W ostatnich latach powstała tu kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfortowe życie na co dzień. W bezpośredniej okolicy znajdują się punkty usługowe i handlowe, a także poczta, szkoła, przychodnia lekarska oraz centrum handlowe.

Rozwijająca się w Gdańsku komunikacja miejska zapewnia komfortowy dojazd także do tej części miasta. W niewielkiej odległości znajduje się przystanek tramwajowy skomunikowany z Moreną i Śródmieściem, a w przyszłości również z Wrzeszczem. W przyszłości do tej części Gdańska docierać będzie także linia Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Położona w niewielkiej odległości obwodnica gwarantuje sprawne połączenie z bardziej oddalonymi dzielnicami trójmiejskiej metropolii.

Dzielnica sprzyja także aktywności sportowej i rodzinnej rekreacji. W sąsiedztwie właśnie powstaje nowy Park Południowy, który w sumie zajmie 77 ha. Ciekawostką w przypadku tej lokalizacji jest położenie nad wodą. Z części mieszkań rozciągał się będzie widok na zbiornik wodny oraz biegnącą wokół niego promenadę.

Z naturalnym otoczeniem współgrać będzie zielona przestrzeń pomiędzy budynkami. Wypełniona ona zostanie drzewami, krzewami i trawami. Powstaną tu trzy place rekreacyjne: dla najmłodszych, starszych dzieci oraz dorosłych. Oprócz klasycznych ławek pojawią się leżanki wypoczynkowe, podesty i siedziska dla dzieci.

Osiedle docelowo składało się będzie z dziewięciu cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków z podziemnymi halami garażowymi i windami rozpoczynającymi swój bieg na poziomie -1. Zabudowa powstawała będzie etapami (w pierwszej kolejności dwa budynki po 36 mieszkań). Łącznie powstanie tu 317 lokali.

Balkony z przeszklonymi balustradami zapewnią dobre doświetlenie wnętrz i widok na okolicę. Mieszkańcy parterów korzystać będą z własnych ogródków.

Projekt inwestycji powstał w Pomorskim Biurze Projektów GEL, projekt części wspólnych i terenów zielonych w pracowniach dewelopera Moderna Design i Moderna Garden (we współpracy z pracownią GEL).
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Moderna Life
Moderna Life
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie (2)

 • Ktoś wie jakie ceny? (1)

  Czy już ktoś był u dewelopera i pytał jakie będą ceny za metr?

  • 0 0

  • Około 9500

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.