Wiadomości

stat

Osiedle Przystań Letnica w sprzedaży

Osiedle Przystań Letnica powstaje w odległości ok. 800 metrów od morza.
Osiedle Przystań Letnica powstaje w odległości ok. 800 metrów od morza. wiz. Arch Deco

Rozpoczyna się sprzedaż pierwszego etapu osiedla Przystań Letnica. W jego ramach firma Atal wybuduje trzy budynki przy ul. Letnickiej zobacz na mapie Gdańska, a w nich 141 mieszkań i osiem lokali usługowych. Cena metra zaczyna się od 6,7 tys. zł.Inwestycja Przystań Letnica podzielona została na trzy etapy, w ramach których powstanie łącznie 16 budynków. Pierwszy obejmuje budowę trzech 6-kondygnacyjnych budynków przy ul. Letnickiej zobacz na mapie Gdańska, w których zaplanowano mieszkania od 2 do 4 pokoi o powierzchniach od 42,43 do 90,57 m kw. Powierzchnia lokali oraz ich rozkład zostały tak zaprojektowane, aby ich właściciele mogli zaaranżować wnętrza zgodnie ze swoimi potrzebami.

W tym etapie powstanie też 149 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej oraz cztery naziemne miejsca parkingowe. Projekt zakłada także budowę ośmiu lokali usługowych o powierzchni od 60,28 do 167,38 m kw. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 51 komórek lokatorskich.

W pierwszym etapie Przystani Letnica powstaną trzy 6-kondygnacyjne budynki ze 141 mieszkaniami.
W pierwszym etapie Przystani Letnica powstaną trzy 6-kondygnacyjne budynki ze 141 mieszkaniami. wiz. Arch Deco
Osiedle firmy Atal powstaje zaledwie 800 metrów od morza. Przeprowadzone w ostatnich latach działania rewitalizacyjne i inwestycje w infrastrukturę sprawiają, że Letnica jest dziś jedną z najbardziej perspektywicznych dzielnic Gdańska.

- W związku z tym spodziewamy się, że wprowadzone właśnie do sprzedaży lokale szybko znajdą swoich nabywców - mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes firmy Atal. - Jesteśmy w Trójmieście obecni zaledwie półtora roku, a już udało nam się zbudować tutaj mocną pozycję, co potwierdza sprzedaż w zeszłym roku niemal 200 lokali w dwóch projektach deweloperskich.
Osiedle Przystań Letnica wyróżniać będzie modernistyczna architektura. Elewacja o harmonijnej kompozycji kolorystycznej zostanie wykończona mineralnym tynkiem, cementowymi gzymsami i drewnianymi elementami. Szklane balustrady balkonów na metalowej konstrukcji nadadzą budynkom nowoczesnego wyglądu. W kompleksie znajdą się również tereny zielone, z miejscami do rekreacji i odpoczynku oraz placem zabaw dla najmłodszych.

Dużym atutem inwestycji są ogólnodostępne tarasy widokowe usytuowane na dachach. Budynki zostaną dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych - brak barier architektonicznych, niskie krawężniki oraz windy ułatwią poruszanie się w obrębie osiedla.

Za projekt osiedla odpowiada pracownia Arch-Deco.

W sumie w trzech etapach osiedla Przystań Letnica powstanie 16 budynków.
W sumie w trzech etapach osiedla Przystań Letnica powstanie 16 budynków. wiz. Arch Deco
Znakomite położenie osiedla Przystań Letnica - zaledwie 800 metrów od plaży i niespełna 7 km od centrum Gdańska - umożliwi swobodne korzystanie z wszelkich uroków nadmorskiego miasta oraz bogatej oferty kulturalnej, naukowej i biznesowej całej aglomeracji. Osoby podróżujące autem dotrą w ciągu 15 minut do centrum miasta, a także w okolice kampusu Uniwersytetu i Politechniki oraz biznesowego centrum w Oliwie.

W pobliżu osiedla funkcjonują sklepy, punkty usługowe, przychodnia zdrowia oraz szkoła i przedszkole.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to I kwartał 2020.

W trójmiejskiej ofercie firmy Atal - poza osiedlem Przystań Letnica - znajdują się również inne projekty. W Brzeźnie, w bliskim sąsiedztwie plaży, powstaje kompleks Atal Baltica Towers, w sprzedaży są również mieszkania i lokale usługowe w inwestycji Nowa Grobla Apartamenty w centrum Gdańska.

Opinie (74) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.