• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Punkt

typ zabudowy
powierzchnia biurowa
realizacja
od III kw. 2021 r. do II kw. 2023 r. zakończona
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Biurowiec Punkt powstaje tuż przy popularnych galeriach handlowych (Bałtyckiej i
Metropolia) i jest bardzo dobrze skomunikowany ze względu na sąsiedztwo Dworca PKP, Szybkiej Kolei Miejskiej, Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, a dodatkowo w pobliżu licznych przystanków autobusowych i tramwajowych.

Będzie to kameralny biurowiec klasy A o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji nadziemnych. W podziemiu powstanie jednopoziomowa hala garażowa. Jego łączna powierzchnia to 12,8 tys. m kw.

W inwestycji zaplanowano 283 miejsca parkingowe, w tym 83 podziemne.

W parterze znajdą się lokale usługowe, które służyć będą potrzebom nie tylko pracowników. Na czwartej kondygnacji powstanie z kolei taras - miejsce relaksu i odpoczynku dla pracowników.

Budynek certyfikowany będzie w systemie LEED v4. Spełniać będzie więc najwyższe standardy środowiskowe. Będzie również certyfikowanym „Obiektem bez barier”, przystosowanym do swobodnego poruszania się osób niepełnosprawnych.

Projekt budynku przygotowała pracownia APA Wojciechowski Trójmiasto.Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Torus
Torus
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie

Deweloper

Jesteśmy firmą deweloperską z Gdańska, która powstała w 2002 roku. Specjalizujemy się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni biurowych, chociaż nasze inwestycyjne portfolio i rynkowy know-how są znacznie bogatsze. Torus to liczący blisko ...
rozwiń
58 764-63-76

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje