• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Remoda

Reda, ul. Długa

Kontakt
wróć do listy

Remoda

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2023 r. w budowie
metraż
36 do 74 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
lokalizacja
Reda, ul. Długa

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w otoczeniu domków jednorodzinnych. Przyszli mieszkańcy będą mieli dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej oraz komunikacji - tuż obok osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Jednocześnie Remoda to miejsce dla osób ceniących spokój i przyrodę i aktywnych sportowo. Blisko osiedla znajduje się Puszcza Darżlubska - idealne miejsce dla miłośników jazdy na rowerze, biegania, maszerowania z kijami nordic walking. Osiedle to także świetny punkt wypadowy na Półwysep Helski. Z ulicy Długiej wyjeżdża się prosto na główną ulicę w kierunku Pucka i nadmorskich miejscowości położonych nad Zatoką.

Osiedle będzie ogrodzone, składać się będzie z 23 zaledwie trzykondygnacyjnych budynków. Między nimi znajdą się miejsca do odpoczynku i spacerów. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaaranżowano duży plac zabaw. W obrębie inwestycji zaplanowano lokale usługowe, które znajdą się w budynkach usytuowanych przy wjeździe do osiedla.

Charakteru zabudowie dodają ramy w kolorze białym wieńczące dach i schodzące wzdłuż elewacji. Elegancję i nowoczesność projektu podkreślają szklane balustrady. Kształt dachów nawiązuje do otaczającej osiedle willowej zabudowy jednorodzinnej.

Z każdej klatki schodowej będzie wejście do zaledwie dziewięciu mieszkań. W ramach inwestycji powstają także mieszkania z antresolą. Do każdego lokalu przynależy balkon lub taras, a na kondygnacji parterowej dostępne są również mieszkania z ogródkiem. Pod budynkami znajdują się hale garażowe, garaże indywidualne oraz komórki lokatorskie. Oprócz tego na terenie inwestycji powstają bezpłatne zewnętrzne miejsca postojowe.

Budowa osiedla podzielona jest na etapy.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Semeko
Semeko Grupa Inwestycyjna
Polityka prywatności

Opinie (1)

  • ciekawe modernistyczne osiedle

    • 1 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Budujemy i sprzedajemy mieszkania w Gdyni, Rumi i Redzie.
rozwiń
58 620-53-13, 58 661-90-55

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi