• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Rezydencja Kasztanowa

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2024 r. zakończona
metraż
69.5 do 106.2 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji w Orłowie oznacza, że przyszli mieszkańcy żyć będą niemal w centrum całego Trójmiasta - komfortowo dojechać stąd można zarówno do centrum Gdyni, jak i centrum Gdańska; szybko wyjechać można także na obwodnicę, co ułatwia wyjazd z Trójmiasta w każdym kierunku.

Ważną zaletą lokalizacji jest położenie w pieszej odległości od plaży, orłowskiego klifu i gdyńskiego molo. Z ulicy Kasztanowej jeszcze bliżej jest na spacer do lasu. Szybko dostać się można także do stadniny koni i pola golfowego na Kolibkach. Wszystko to, w połączeniu z otoczeniem willowej zabudowy, sprawia, że jest to lokalizacja dla osób, które cenią sobie spokój i codziennie życie w balansie między obowiązkami a wypoczynkiem.

Realizację tych pierwszych ułatwia z kolei niewielka odległość od potrzebnych sklepów, galerii handlowej, szkół, przedszkoli oraz punktów opieki medycznej.

Budynek zaprojektowany został jako trzykondygnacyjna willa z windą i podziemną halą garażową. Jego architektura nawiązuje do gdyńskiego modernizmu łącząc tradycję z nowoczesnym designem części wspólnych. Wyższą jakość codziennego życia w budynku zapewni strefa SPA&Fitness z sauną i siłownią oraz specjalnie zaprojektowana zieleń okalająca budynek.

Wewnątrz powstanie zaledwie sześć apartamentów z dużymi balkonami i tarasami. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli także komórki lokatorskie.

Sprzedaż lokali w inwestycji Rezydencja Kasztanowa prowadzi biuro Marina w Świecie Nieruchomości.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Artykuły

Opinie

Reklama

Statystyki

Deweloper

Gdyński deweloper budujący w Gdyni nowoczesne komfortowe mieszkania
rozwiń
507-890-499

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi