• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Robyg. Nowe inwestycje i nowa oferta na znanych osiedlach

14 stycznia 2022 (artykuł sprzed 2 lat) 
Przesuń aby
porównać

Deweloper Robyg niezwykle aktywnie rozpoczyna 2022 rok. W ofercie pojawiły się dwie zupełnie nowe inwestycje - osiedle Wiśniowa Aleja na Ujeścisku oraz budynek Vista na Morenie. Nowa oferta pojawiła się także w ramach ostatnich etapów osiedli Park Południe, Więcej oraz Zielony Widok. W sumie wraz z nowym rokiem w Robygu wybierać można spośród ponad 500 nowych lokali.Robyg jest zdecydowanym liderem na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Potwierdza to nie tylko wielkość nowo wprowadzonej w styczniu oferty, ale także także liczba sprzedanych przez tą firmę mieszkań. W 2021 roku Robyg sprzedał w sumie ponad 4000 mieszkań w czym znaczny udział miała sprzedaż na rynku trójmiejskim.

- W sumie w ofercie tylko w samym Gdańsku mamy obecnie około 1000 nieruchomości. Z początkiem stycznia do oferty trafiło ponad 500 nowych mieszkań, w tym znaczna część w dwóch nowych inwestycjach na Morenie i na Ujeścisku. Potwierdza to pozycję Robyg jako lidera na rynku gdańskim - mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku i Poznaniu.
Poza dwunastoma, znanymi już nabywcom w Trójmieście, inwestycjami Robyg wprowadził do sprzedaży nową ofertę na Ujeścisku w ramach osiedla Wiśniowa Aleja. Z kolei na Morenie klienci będą mogli zakupić apartamenty w inwestycji Vista.

Vista - widok na aktywne życie • Wokół budynku Vista powstanie atrakcyjna zieleń, ogrody deszczowe oraz plac zabaw.
 • Tarasy na najwyższych kondygnacjach budynku Vista będą miały nawet 56 m kw.
Nowa inwestycja Vista to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych oraz rodzin. Zlokalizowany na Morenie przy ulicy Myśliwskiej (bliżej Bulońskiej)Mapka malowniczo położony budynek, to doskonałe połączenie kameralnej zabudowy i podwyższonego standardu z rozwiązaniami wspierającymi well-being i aktywność mieszkańców.

- W ramach noworocznych premier do oferty trafił kameralny apartamentowiec z 87 mieszkaniami. Znajdą się w nim 1-,2-,3-,4, a nawet 5-pokojowe apartamenty o metrażach od 27 do 109 m kw. Nazwa budynku, czyli Vista nawiązuje do jednej z największych zalet tej inwestycji, czyli imponującego widoku na zalesione, morenowe wzgórza i panoramę miasta. Ten atut w połączeniu z podwyższonym standardem budynku i świetną lokalizacją gwarantują przyszłym mieszkańcom zadowolenie - mówi Anna Wojciechowska - Apartamenty będą wyróżniać się ponadstandardową wysokością około 270 cm oraz dużymi, panoramicznymi oknami a także systemem Smart House Gold by Keemple. Znajdujące się na samym szczycie apartamenty posiadać będą przestronne tarasy o powierzchni nawet do 56 m kw., a mieszkania na parterze zagospodarowane ogródki o powierzchni do 46 m kw. W budynku znajdować się będzie prywatna siłownia tylko dla mieszkańców i kids play, a na terenie plac zabaw oraz zielone ogrody deszczowe - dodaje.
Vista. Zobacz rzuty lokali


Wiśniowa Aleja - osiedle kwitnącej wiśni • Przez osiedle, zgodnie z jego nazwą, prowadziła będzie obsadzona kwitnącymi drzewkami wiśni aleja spacerowa.
 • Nowoczesna architektura i niska zabudowa sprawią, że będzie to kameralne, zielone miejsce do zamieszkania.
 • Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń oraz wysokie przeszklenia sprawią, że wnętrza mieszkań będą pełne słońca i doskonale doświetlone.
Osiedle Wiśniowa Aleja to kolejna styczniowa premiera od Robyg w Gdańsku.

Inwestycję utworzy sześć niewysokich, trzypiętrowych, nowoczesnych budynków położonych na Ujeścisku, przy ulicy CzereśniowejMapka. W sumie powstanie tu około 200 mieszkań. To kameralne osiedle willi miejskich łączących dobry standard z atrakcyjną ceną i lokalizacją.

- Inwestycja wyróżnia się niską architekturą przygotowaną z myślą o prywatności i komforcie mieszkańców oraz niecodziennie zaprojektowanymi terenami bogato obsadzonymi zielenią, w tym drzewkami owocowymi biegnącymi wzdłuż głównej alei osiedla, od których inwestycja wzięła swoją nazwę - mówi Anna Wojciechowska - Jest to oferta dedykowana rodzinom z dziećmi oraz singlom, dla których ważna jest sprawna komunikacja z centrum miasta oraz aby wszystkie niezbędne punkty usługowe i sklepy znajdowały się w promieniu krótkiego spaceru. W pobliżu osiedla znajduje się między innymi nowo wybudowane Centrum Edukacyjne Jabłoniowa oraz nowa linia tramwajowa. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni w przedziale od 27 do 85 m kw., w lokalach 1,2,3- lub 4-pokojowych, w tym mieszkania parterowe z rodzinnymi ogródkami do 70 m kw. W pierwszym etapie do sprzedaży trafi w sumie 128 mieszkań w 4 budynkach - dodaje.
Wiśniowa Aleja to przestronne i słoneczne mieszkania o ponadstandardowej wysokości 280 cm z panoramicznymi oknami, dużymi balkonami lub przestrzennymi ogródkami. Dla mieszkańców przewidziane zostały liczne tereny rekreacyjne wypełnione różnorodną zielenią oraz strefami relaksu oraz plac zabaw.

Wiśniowa Aleja. Poznaj szczegóły inwestycji


Topowe lokalizacje - nowe etapy w sprzedażyPark Południe - parkowa oaza

Park Południe to osiedle, które zgodnie ze swoją nazwą, powstaje razem z parkiem. Sensorycznym. Park Południe to osiedle, które zgodnie ze swoją nazwą, powstaje razem z parkiem. Sensorycznym.
Zlokalizowana na Łostowicach, przy ulicy WielkopolskiejMapka, otoczona zielenią inwestycja Park Południe to nowoczesne osiedle dla rodzin, które wyróżniać się będzie wyjątkowym parkiem sensorycznym.

W ostatnim etapie do sprzedaży wprowadzone zostały 52 mieszkania o powierzchni od 25 do 61 m kw. w cenie od 229 900 zł. To już ostatnia szansa dla osób, które chcą zakupić mieszkanie w tej inwestycji tym bardziej, że na mieszkania nie trzeba długo czekać - termin zakończenia prac przewidziany jest już na koniec 2022 roku.

Park Południe. Zobacz rzuty mieszkań


Ostatni etap inwestycji Park Południe charakteryzuje, oprócz znanej już niskiej nowoczesnej zabudowy, bezpośredni widok na bioróżnorodne tereny rekreacyjne z budkami dla ptaków i owadów oraz wyjątkowy park sensoryczny oddziałujący na zmysły. Dla obniżenia kosztów utrzymania w częściach wspólnych budynków zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne i energooszczędne oświetlenie LED, natomiast właściciele samochodów elektrycznych będą mogli zasilić swoje pojazdy z zewnętrznych ładowarek elektrycznych.

Więcej - czy można chcieć więcej?

Osiedle Więcej. Mieszkania na najwyższej kondygnacji mają tu wysokość 3,5 metra oraz niebanalną przestrzeń. Osiedle Więcej. Mieszkania na najwyższej kondygnacji mają tu wysokość 3,5 metra oraz niebanalną przestrzeń.
Nowoczesne osiedle dla młodych, bogata infrastruktura, w tym strefa barbecue i ekologiczne rozwiązania, a wszystko to w przystępnej cenie - tak w kilku słowach można scharakteryzować to malowniczo położone osiedle Więcej powstające na Łostowicach.

Więcej. Zobacz rzuty dostępnych lokali


To świetny wybór dla osób, które szukają mieszkania w dobrym standardzie i cenie. Więcej zapewnia wszystko to, czego potrzebują single i młode rodziny, które nie chcą iść na kompromis przy wyborze swojego pierwszego wymarzonego M. Ostatni budynek składał się będzie z 68 mieszkań o powierzchni od 25 do 67 m kw. do obioru na początku 2023 roku. Ceny zaczynają się od 229 900 zł. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszą się mieszkania o wysokości do około 350 cm na ostatnich piętrach ze skosami i mansardowym dachem oraz partery z przestronnymi ogródkami.

Zielony Widok - doskonała lokalizacja i bogata infrastruktura

Zielony Widok ze względu na swoją lokalizację i dostępną infrastrukturę realizuje ideę wygodnego do zycia tzw. miasta 15-minutowego. Zielony Widok ze względu na swoją lokalizację i dostępną infrastrukturę realizuje ideę wygodnego do zycia tzw. miasta 15-minutowego.
Zielony Widok przy ulicy Lawendowe WzgórzaMapka to już sprawdzona marka od Robyg.

W styczniu do sprzedaży trafiło tu kolejne 204 mieszkań w sześciu nowych budynkach, w których znajdą się lokale o powierzchni od 28 do 87 m kw. Termin zakończenia prac w budynkach wprowadzanych do sprzedaży planowany jest do końca IV kwartału 2023 roku - będą to jedne z ostatnich budynków, które Robyg zrealizuje w okolicach ulicy Jabłoniowej, gdzie dotychczas wybudował już ponad 3100 mieszkań.

Na osiedlu powstały już liczne udogodnienia dla rodzin, place zabaw, miejsca do rekreacji m.in. stoły do gier towarzyskich. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się także Centrum Edukacyjne Jabłoniowa - przedszkole i szkoła.

Zielony Widok. Zobacz rzuty mieszkań dostępnych w sprzedaży


Zielony Widok to przykład inwestycji powstającej w myśl idei 15-minutowych miast. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pętla tramwajowa i przystanek autobusowy, a w promieniu 5-minutowego spaceru zlokalizowane są sklepy i lokale usługowe oraz żłobki i place zabaw. Osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia korzystać mogą z okolicznych siłowni zewnętrznych i terenów rekreacyjnych z wielofunkcyjnym boiskiem.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 • ROBYG Gdańsk, Piekarnicza 3
 

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24200 zł/m2
Gdynia Orłowo
23900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23800 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
31200 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21450 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17750 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16550 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16100 zł/m2
Gdynia Orłowo
15450 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane