Inwestycje w Trójmieście

Robyg

Zielony Widok

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Szadółki
dzielnica:
Szadółki
miejsce:
ul. Lawendowe Wzgórza i Turzycowa
deweloper:
Robyg
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
28 do 85.5 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od IV kw. 2018 r. do IV kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Zielony Widok powstaje w szybko rozwijającej się dzielnicy. Łączy w sobie bliskość terenów zielonych z sąsiedztwem tras zapewniających sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska. Szybko dojechać można stąd do obwodnicy, jak również do śródmieścia Gdańska czy do Wrzeszcza. Dodatkowo planowana przez Miasto Gdańsk budowa ul. Nowej Bulońskiej oraz linii tramwajowej z przystankiem nieopodal osiedla podniesie komfort przemieszczania się mieszkańców Zielonego Widoku.

W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy i lokale handlowo-usługowe: piekarnia, restauracje, salon urody i klub fitness. Z myślą o najmłodszych i ich rodzicach wybudowane zostały przedszkole i żłobek. Nieopodal powstaje również Centrum Edukacyjne Jabłoniowa, w ramach którego będzie funkcjonować publiczna szkoła podstawowa.

Z budynków rozciągał się będzie widok na park otaczający osiedle oraz niską zabudowę mieszkaniową. Nowoczesna, prosta architektura przyszłym mieszkańcom zapewniać będzie komfort codziennego życia. Przestrzenie pomiędzy budynkami zostaną zagospodarowane zielenią, powstaną place zabaw oraz tereny rekreacyjne.

W sumie powstanie tu dziesięć budynków. W pierwszym etapie oddanych zostanie 58 mieszkań w układzie od jednego do czterech pokoi. Usytuowane one będą w domach cztero- i pięciokondygnacjnych. W kolejnym etapie inwestycji, w kameralnym budynku w stylu miejskiej willi powstanie 35 mieszkań.

Do lokali przynależeć będą obszerne, przeszklone balkony. Ściany działowe wybudowane zostaną tak, by tłumić hałasy. W budynkach zainstalowany zostanie inteligentny system zarządzania oświetleniem, multimediami i systemem bezpieczeństwa – Robyg Smart House.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Art Biuro Projektowe.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (21) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.