• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Solo

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2020 r. zakończona
metraż
31 do 100 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Mieszkańcy Solo w kilka minut dotrą do osiedlowych marketów oraz wielu innych sklepów i punktów usługowych. Dzieci mogą uczęszczać do żłobka lub przedszkola, które znajdują się w niewielkiej odległości od powstającej inwestycji. W tym miejscu liczyć można także na dobrą komunikację miejską - zarówno w kierunku Pruszcza Gdańskiego, jak i centrum Gdańska.

Zgodnie ze swoją nazwą, Solo to jeden, trzykondygnacyjny budynek, w którym powstało 40 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie - od lokali dwupokojowych, przez trzypokojowe po stumetrowe, wygodne mieszkania dla większych rodzin. W parterze budynku znajdują się także lokale usługowe.

Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz garaże. Cichobieżne windy zjeżdżają bezpośrednio do hali garażowej. Dla najmłodszych mieszkańców powstał pokój zabaw, w którym rodzice z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas podczas chłodniejszych lub deszczowych dni. Teren zielony z placem zabaw dla dzieci przewidziany został także został także w patio budynku.

Większość mieszkań na parterze ma przestronne ogródki prywatne, do pozostałych lokali przylegają balkony lub tarasy.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Studio Alex.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma DOMO działa na terenie powiatu gdańskiego od 2011. Weszliśmy na rynek ze sporym bagażem doświadczeń, zdobytym podczas realizacji dwóch dużych inwestycji mieszkaniowych na terenie Rotmanki i Pruszcza Gdańskiego.
rozwiń
58 382-49-79

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi