Inwestycje w Trójmieście

DOMO sp. z o.o.

Solo

Pruszcz Gdański

miejscowość:
Pruszcz Gdański
miejsce:
ul. Czekanowskiego Mapka
deweloper:
DOMO sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
31 do 100 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Mieszkańcy Solo w kilka minut dotrą do osiedlowych marketów oraz wielu innych sklepów i punktów usługowych. Dzieci mogą uczęszczać do żłobka lub przedszkola, które znajdują się w niewielkiej odległości od powstającej inwestycji. W tym miejscu liczyć można także na dobrą komunikację miejską - zarówno w kierunku Pruszcza Gdańskiego, jak i centrum Gdańska.

Zgodnie ze swoją nazwą, Solo to jeden, trzykondygnacyjny budynek, w którym powstanie 40 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie - od lokali dwupokojowych, przez trzypokojowe po stumetrowe, wygodne mieszkania dla większych rodzin. W parterze budynku znajdować się będą także lokale usługowe.

Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie, miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz garaże. Cichobieżne windy będą zjeżdżać bezpośrednio do hali garażowej. Dla najmłodszych mieszkańców powstanie pokój zabaw, w którym rodzice z dziećmi będą mogli wspólnie spędzać czas podczas chłodniejszych lub deszczowych dni. Teren zielony z placem zabaw dla dzieci przewidziany został także przewidziany został także w patio budynku.

Większość mieszkań na parterze będzie miała przestronne ogródki prywatne, do pozostałych lokali przylegać będą balkony lub tarasy.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Studio Alex.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij