• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Suchanka

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2022 r. do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
33 do 85 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chełm” w Gdańsku informuje o realizacji kolejnego etapu Przedsięwzięcia deweloperskiego B IV - zadanie II , zlokalizowanego na terenie jednostki B osiedla Chełm.
Kompleks mieszkaniowy przy Suchanka powstaje w dzielnicy, która bardzo dobrze skomunikowana jest z centrum Gdańska - do Śródmieścia szybko dojechać można tramwajem (niemal po sąsiedzku znajduje się pętla tramwajowa), autobusem, samochodem, a także jednośladem. Jednocześnie niewielka odległość od al. Armii Krajowej zapewnia sprawne połączenie z obwodnicą Trójmiasta, czyli także autostradą, lotniskiem, Gdynią.

Zagospodarowanie od lat rozwiniętej dzielnicy oznacza dla mieszkańców dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, gastronomicznej, edukacyjnej różnego szczebla, placówek ochrony zdrowia, kościoła. Nie bez znaczenia pozostaje także sąsiedztwo terenów zielonych oraz zorganizowanych terenów rekreacyjnych z placami zabaw dla dzieci oraz miejscami rekreacji.

W ramach inwestycji powstają trzy budynki z 85. mieszkaniami w układzie od jednego do czterech pokoi. Jeden z nich będzie miał pięć kondygnacji, pozostałe dwa cztery kondygnacje. Wszystkie połączone będą podziemną halą garażową (97 miejsc postojowych) i wyposażone w windy.

Wszystkie lokale będą miały przynależne do nich komórki lokatorskie i miejsca postojowe w halach garażowych.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: SM Chełm
Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie (2)

 • (1)

  Bloki budowane teraz, będą trochę osłonięte przed hałasem, ale warto zapoznać się Portalem stałego monitoringu hałasu (https://mag.bmt.com.pl/VisMap/apps/gdansk/public/index.html), żeby mieć wyobrażenie, jak hałas potrafi docierać wgłąb osiedla, gdy akurat jest przerwa w zabudowie przy ulicy.

  • 1 0

  • Osiedle zlokalizowane w okolicy przyszłej trasy PP i być może sorterowni (pszok) słabo to wygląda

   • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chełm” w Gdańsku, działając jako deweloper,rozpoczyna sprzedaż mieszkań w budynkach przy ul. Jabłońskiego (16 mieszkań) i Suchanka (85 mieszkań) w bardzo atrakcyjnej lokalizacji i przy pełnym bezpieczeństwie finansowym ...
rozwiń
58 302-45-32
58 302-46-06

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum