• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Suchanka

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2022 r. do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
33 do 85 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chełm” w Gdańsku informuje o realizacji kolejnego etapu Przedsięwzięcia deweloperskiego B IV - zadanie II , zlokalizowanego na terenie jednostki B osiedla Chełm.
Kompleks mieszkaniowy przy Suchanka powstaje w dzielnicy, która bardzo dobrze skomunikowana jest z centrum Gdańska - do Śródmieścia szybko dojechać można tramwajem (niemal po sąsiedzku znajduje się pętla tramwajowa), autobusem, samochodem, a także jednośladem. Jednocześnie niewielka odległość od al. Armii Krajowej zapewnia sprawne połączenie z obwodnicą Trójmiasta, czyli także autostradą, lotniskiem, Gdynią.

Zagospodarowanie od lat rozwiniętej dzielnicy oznacza dla mieszkańców dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, gastronomicznej, edukacyjnej różnego szczebla, placówek ochrony zdrowia, kościoła. Nie bez znaczenia pozostaje także sąsiedztwo terenów zielonych oraz zorganizowanych terenów rekreacyjnych z placami zabaw dla dzieci oraz miejscami rekreacji.

W ramach inwestycji powstają trzy budynki z 85. mieszkaniami w układzie od jednego do czterech pokoi. Jeden z nich będzie miał pięć kondygnacji, pozostałe dwa cztery kondygnacje. Wszystkie połączone będą podziemną halą garażową (97 miejsc postojowych) i wyposażone w windy.

Wszystkie lokale będą miały przynależne do nich komórki lokatorskie i miejsca postojowe w halach garażowych.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

SM Chełm

58 302-45-32

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte