• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Toruńska 6

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2019 r. zakończona
metraż
56 do 76.7 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Nieruchomość powstała w dzielnicy Działki Leśne, która zapewnia ciszę i spokój w połączeniu z zaletami mieszkania blisko centrum miasta. Znajduje się tu pełna infrastruktura miejska: przedszkola publiczne oraz prywatne, żłobek oraz szkoły podstawowe. Są także sklepy (niedaleko położona jest również największa na Pomorzu galeria handlowa), punkty usługowe, basen, kościół.

Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia z kolei tereny do aktywnego spędzania czasu. Dobrze rozwinięta sieć ścieżek leśnych pozwala na dostosowanie aktywności do indywidualnych potrzeb.

Położenie nieruchomości nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych pozwala w krótkim czasie dotrzeć w dowolne miejsce aglomeracji trójmiejskiej. Przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, dotarcie do przystanku SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana zajmuje kilka minut.

Inwestycja składa się z sześciu apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach, mają one trzy lub cztery pokoje. Apartamenty parterowe posiadają przypisane ogródki od strony południowej i zachodniej, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach posiadają wygodne balkony lub taras. Mieszkania czteropokojowe posiadają dwa balkony (z możliwością wyjścia z trzech pokoi bezpośrednio na balkon). Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym lub na zewnątrz.

Każde mieszkanie posiada swój własny energooszczędny piec oraz liczniki więc mieszkania są bezczynszowe.

Inwestycję zaprojektowano w K&M Design.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1)

  • kłopotliwe w przyszłości będą bardzo balkony i tarasy

    Mam takie sytuacje kłopotliwe pod oknami, ciągle skuwają sąsiedzi te tarasy i co roku naprawiają. Takie domy bez dachu z tarasami nad pokojem to dla Afryki. U nas powinny być solidne dachy, wentylacje, kominy i ewentualnie zadaszone balkony. ku przestrodze dla młodych inwestorów z kredytami. Będą wysokie raty i nie będzie już pieniędzy na remonty. Ubezpieczenia są bardzo drogie.

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w kameralnych kamienicach lub domach w starannie wyselekcjonowanych, atrakcyjnych lokalizacjach na terenie trójmiasta.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi