• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Toruńska 6

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2019 r. zakończona
metraż
56 do 76.7 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Nieruchomość powstała w dzielnicy Działki Leśne, która zapewnia ciszę i spokój w połączeniu z zaletami mieszkania blisko centrum miasta. Znajduje się tu pełna infrastruktura miejska: przedszkola publiczne oraz prywatne, żłobek oraz szkoły podstawowe. Są także sklepy (niedaleko położona jest również największa na Pomorzu galeria handlowa), punkty usługowe, basen, kościół.

Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia z kolei tereny do aktywnego spędzania czasu. Dobrze rozwinięta sieć ścieżek leśnych pozwala na dostosowanie aktywności do indywidualnych potrzeb.

Położenie nieruchomości nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych pozwala w krótkim czasie dotrzeć w dowolne miejsce aglomeracji trójmiejskiej. Przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, dotarcie do przystanku SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana zajmuje kilka minut.

Inwestycja składa się z sześciu apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach, mają one trzy lub cztery pokoje. Apartamenty parterowe posiadają przypisane ogródki od strony południowej i zachodniej, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach posiadają wygodne balkony lub taras. Mieszkania czteropokojowe posiadają dwa balkony (z możliwością wyjścia z trzech pokoi bezpośrednio na balkon). Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym lub na zewnątrz.

Każde mieszkanie posiada swój własny energooszczędny piec oraz liczniki więc mieszkania są bezczynszowe.

Inwestycję zaprojektowano w K&M Design.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Potokowa Park

Potokowa Park

3City Invest

Gdańsk Matemblewo, Potokowa Mapa

51.4 do 94.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Motus

Motus

3City Invest

Gdańsk Osowa, ul. Seleny Mapa

56 do 97 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Willa Meva

Willa Meva

3City Invest

Gdynia Mały Kack, ul. Częstochowska 35 Mapa

43 do 73 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Masztowa 21

Masztowa 21

3City Invest

Gdynia Chylonia, Masztowa 21 Mapa

51.3 do 83 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (1)

  • kłopotliwe w przyszłości będą bardzo balkony i tarasy

    Mam takie sytuacje kłopotliwe pod oknami, ciągle skuwają sąsiedzi te tarasy i co roku naprawiają. Takie domy bez dachu z tarasami nad pokojem to dla Afryki. U nas powinny być solidne dachy, wentylacje, kominy i ewentualnie zadaszone balkony. ku przestrodze dla młodych inwestorów z kredytami. Będą wysokie raty i nie będzie już pieniędzy na remonty. Ubezpieczenia są bardzo drogie.

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w kameralnych kamienicach lub domach w starannie wyselekcjonowanych, atrakcyjnych lokalizacjach na terenie trójmiasta. 3CityInvest to marka, która w branży deweloperskiej działa od 2010 roku. Naszym celem ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte