• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Unikat Apartamenty

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2022 r. do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
45.3 do 113.5 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje na Morenie, jest to wygodne miejsce do życia zarówno dla rodzin, jak i dla singli. Pobliski węzeł komunikacyjny przy ul. Rakoczego zapewnia dostęp do kilku linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo niedaleko jest do przystanku PKM, co umożliwia również komfortowy dojazd do Gdyni.

W sąsiedztwie osiedla znajduje się pełna infrastruktura - od galerii handlowych po przychodnie, szkoły, przedszkola, restauracje oraz siłownie. W dzielnicy nie brakuje także siłowni zewnętrznych. Nie bez znaczenia pozostaje sąsiedztwo pełnego naturalnych zakątków parku „Słoneczniki”.

Jasne elewacje, duża liczba przeszkleń, detale w kolorze naturalnego drewna oraz przestronne tarasy to zalety projektu inwestycji Unikat, która wpisze się strukturę Moreny wnosząc tu nową jakość.

Osiedle powstanie w dwóch etapach. W pierwszym z nich zrealizowane zostaną dwa budynki posadowione na wspólnej hali garażowej. Wyższy będzie miał 12 kondygnacji mieszkalnych - powstanie w nim 56 lokali. Niższy będzie miał sześć kondygnacji - tu powstanie 29 lokali. Z wyższego budynku rozciągały się będą unikatowe (stąd nazwa inwestycji) widoki na lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, panoramę miasta, a nawet Zatokę Gdańską.

W sumie mieszkania realizowane w tym etapie będą miały powierzchnię od 43,8 - 112,51 (od dwóch do czterech pokoi). Mieszkania na parterze będą miały zielone tarasy sąsiadujące z parkiem o powierzchni od 33 do 93 m kw. Na wyższych piętrach powstaną loggie i balkony ze szklanymi balustradami.

Projekt inwestycji powstał w pracowni SIM Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

69.7 m2
3
895 087 zł
84.68 m2
4
1 118 792 zł
48.45 m2
2
669 191 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Artykuły

Opinie (1)

  • Uprzejmie prosze o informacje gdzie moge zapoznac sie zrozkladem mieszkan 3 i 4 pokojowych budowanych przy ulicy Belgradzkiej.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Rutkowski Development to marka deweloperska wchodząca w skład grupy kapitałowej Rutkowski Group. Do każdego naszego projektu podchodzimy w sposób całościowy, tworząc miejsca, które spełniają potrzeby społeczeństwa i zyskują w czasie na swojej ...
rozwiń

Wydarzenia

Dni otwarte Osiedla Urzeka

dni otwarte

Premiera trzech wyjątkowych apartamentów w Sercu Gdańska

dni otwarte