• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Unikat Apartamenty

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2022 r. do II kw. 2025 r. w budowie
metraż
45 do 113.5 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje na Morenie, jest to wygodne miejsce do życia zarówno dla rodzin, jak i dla singli. Pobliski węzeł komunikacyjny przy ul. Rakoczego zapewnia dostęp do kilku linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo niedaleko jest do przystanku PKM, co umożliwia również komfortowy dojazd do Gdyni.

W sąsiedztwie osiedla znajduje się pełna infrastruktura - od galerii handlowych po przychodnie, szkoły, przedszkola, restauracje oraz siłownie. W dzielnicy nie brakuje także siłowni zewnętrznych. Nie bez znaczenia pozostaje sąsiedztwo pełnego naturalnych zakątków parku „Słoneczniki”.

Jasne elewacje, duża liczba przeszkleń, detale w kolorze naturalnego drewna oraz przestronne tarasy to zalety projektu inwestycji Unikat, która wpisze się strukturę Moreny wnosząc tu nową jakość.

Osiedle powstanie w dwóch etapach. W pierwszym z nich zrealizowane zostaną dwa budynki posadowione na wspólnej hali garażowej. Wyższy będzie miał 12 kondygnacji mieszkalnych - powstanie w nim 56 lokali. Niższy będzie miał sześć kondygnacji - tu powstanie 29 lokali. Z wyższego budynku rozciągały się będą unikatowe (stąd nazwa inwestycji) widoki na lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, panoramę miasta, a nawet Zatokę Gdańską.

W sumie mieszkania realizowane w tym etapie będą miały powierzchnię od 45 - 113,5 (od dwóch do czterech pokoi). Mieszkania na parterze będą miały zielone tarasy sąsiadujące z parkiem o powierzchni od 33 do 93 m kw. Na wyższych piętrach powstaną loggie i balkony ze szklanymi balustradami.

Projekt inwestycji powstał w pracowni SIM Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

48.45 m2
2
769 967 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Monsa

Monsa

Rutkowski Development

Gdańsk Jasień, ul. Guderskiego Mapa

25 do 75 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Voda

Voda

Rutkowski Development

Gdańsk Jasień, ul. Węgrzyna Mapa

25 do 103 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Artykuły

Opinie (1)

  • Uprzejmie prosze o informacje gdzie moge zapoznac sie zrozkladem mieszkan 3 i 4 pokojowych budowanych przy ulicy Belgradzkiej.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama

Statystyki

Deweloper

Rutkowski Development to marka deweloperska wchodząca w skład grupy kapitałowej Rutkowski Group. Do każdego naszego projektu podchodzimy w sposób całościowy, tworząc miejsca, które spełniają potrzeby społeczeństwa i zyskują w czasie na swojej ...
rozwiń
726-722-726

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi