• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Chmielna 78 Hotel Gdańsk

typ zabudowy
hotelowa, inwestycyjna
realizacja
planowana
metraż
18 do 60 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Wyspa Spichrzów, na której znajduje się inwestycja to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. Mieści się tuż przy gdańskim Głównym Mieście pomiędzy rzekami Motławą a Nową Motławą.

Na terenie Wyspy Spichrzów znajdziemy liczne restauracje oferujące kuchnie z całego świata, kawiarnie i sklepy. To też przestrzeń tętniąca życiem wypełniona wyjątkowymi miejscami rozrywki i urokliwymi terenami rekreacyjnymi.

Chmielna 78 Hotel Gdańsk oferuje 332 apartamenty z dostępem do bogatej infrastruktury hotelowej w standardzie 4 gwiazdek. W ofercie dostępne są komfortowe apartamenty 1-3 pokojowe od 18 do 60 m kw.

Inwestycja wyróżnia się odmiennym i surowym kierunkiem w projektowaniu. Duże przeszklenia w postaci panoramicznych okien, pozwolą cieszyć się naturalnym światłem, które będzie korespondowało z metalicznymi bryłami we wnętrzu i tańczyło na ścianach otwartej przestrzeni.

Projekt pochodzi z pracowni KD Kozikowski Design.

W budynku zostaną zastosowane rozwiązania "smart", które znacznie podniosą komfort użytkowania apartamentów i części wspólnych. Wśród nich znajdą się m.in. następujące udogodnienia: system elektronicznego check-inu i check-outu oraz zdalnie sterowany parking.

Apartamenty będą wykończone i wyposażone pod klucz.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Artykuły

Opinie

Reklama

Statystyki

Deweloper

Grupa Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów, działającym w segmentach: mieszkaniowym i magazynowym. Grupa Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów, działającym w segmentach: mieszkaniowym i ...
rozwiń
507-033-206

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi