• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Villa Neo-Arte i Neo-Arte Plus

Gdańsk Oliwa, ul. Grottgera 17

wróć do listy

Villa Neo-Arte i Neo-Arte Plus

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
38.1 do 102.8 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstała w historycznej części Oliwy. Oprócz zabytkowej zabudowy cieszyć się tu można bliskością lasu i Parku Oliwskiego. Lokalizacja jest doskonale skomunikowana - jest tu dostęp do tramwaju, SKM i autobusów, samochodem szybko dojechać można do głównej arterii Trójmiasta, a przez ulicę Spacerową wyjechać na obwodnicę. Blisko jest stąd także do kampusu uniwersyteckiego i rozbudowanych parków biurowych.

Budynek powstały w pierwszym etapie ma dwie kondygnacje i mieszkalne poddasze. W sumie znajduje się w nim sześć wysokich apartamentów (ok. 2,70 m wysokości) z antresolami. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki z tarasami, do mieszkań mieszczących się na piętrze budynku antresole o powierzchni ok.40 m kw.

Parkowanie aut możliwe jest pod zadaszonymi wiatami znajdującymi się na zamkniętej posesji.

Drugi etap (Villa Neo Arte Plus) inwestycji to bliźniaczy budynek z sześcioma apartamentami z antresolami. W projekcie przyjęto takie same rozwiązania jak w przypadku budynku z etapu pierwszego.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w kameralnych kamienicach lub domach w starannie wyselekcjonowanych, atrakcyjnych lokalizacjach na terenie trójmiasta.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi