• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Villa Norden

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2025 r. w budowie
metraż
93 do 145 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Villa Norden powstaje w unikatowej lokalizacji - w Dolnym Sopocie. Wystarczy przejść przez park, by znaleźć się na plaży. Wszystkie inne atrakcje Sopotu, także te zlokalizowane przy słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino, są tu w zasięgu krótkiego spaceru.

Dodatkowo znajdujące się na działce drzewa zostaną wkomponowane w projekt okalającego nową zabudowę ogrodu. Powstanie w nim zielona strefa relaksu dla mieszkańców.

Villa Norden swoją architekturą nawiązuje do znajdującej się niegdyś dokładnie w tym miejscu willi panny Jenny Norden. Ulica nosiła wtedy nazwę Nordstrasse - to inspiracja dla nazwy nowego obiektu. Z końca XIX w. zachowała się zabytkowa weranda, która zostanie odbudowana wraz z utraconymi detalami.

Budynek składał się będzie z dwóch brył, które naśladują proporcje wyburzonej willi. Jednolity materiałowo budynek, stanowić ma tło dla drewnianej werandy. Wysokiej jakości naturalne materiały elewacyjne oraz spokojna kolorystyka podkreślają relację stare – nowe i wydobywają piękno historycznej werandy.   

Budynek będzie miał podwyższony standard. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać ze smart home, stacji do ładowania elektrycznych pojazdów w hali garażowej oraz strefy spa.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Poema Park

Poema Park

Litus Invest Sp. z o.o.

Bąkowo, ul. Sowia Mapa

59.3 do 119.1 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie

Reklama

Statystyki

Deweloper

Litus Invest Sp. z o.o. od 2006 roku realizuje projekty nowoczesnego budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Deweloper stawia na precyzję i niezawodność, tworząc nową jakość w branży nieruchomości. Współpracuje z najwyższej klasy inżynierami ...
rozwiń
538-908-000

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi