• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Villa Park

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa, wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2022 r. zakończona
metraż
47.6 do 135 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Okolica, w której powstaje inwestycja to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska. Szybki dojazd do centrum Gdańska zapewnia niewielka odległość od al. Armii Krajowej, a możliwość poruszania się po całej aglomeracji niedaleka obwodnica trójmiejska.

W okolicy znajduje się infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkole oraz przystanek autobusowy, co przekłada się na wygodę codziennego funkcjonowania.

Osiedle o niskiej, kameralnej zabudowie realizowane będzie w dwóch etapach. W sumie powstanie tu sześć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, 16 domów w zabudowie szeregowej (wszystkie z ogródkami) oraz pięć zespołów budynków czterolokalowych z podziemnymi halami garażowymi.

Domy w zabudowie bliźniaczej będą miały 135 m kw., ogródek, garaż w bryle domu oraz dodatkowe miejsce postojowe przed domem. Taki sam metraż będą miały domy w zabudowie szeregowej, przy czym w segmentach środkowych zaprojektowano po dwa lokale mieszkalne z indywidualnymi miejscami postojowymi. Z kolei w każdym z budynków wielorodzinnych znajdować się będzie po 12 lokali mieszkalnych. W tych budynkach lokale na pierwszym piętrze będą miały obszerne balkony, a na parterze indywidualne ogródki.

Na terenie osiedla zaprojektowano szereg parkingów ogólnodostępnych.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Degutis Studio Architektury.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

48.28 m2
2
519 000 zł
62.01 m2
3
632 502 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Invest Pel
Invest Pel
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie (5) 1 zablokowana

 • (1)

  zastanawiam się nad zakupem mieszkania od tego dewelopera ale na innym osiedlu, widzę że całkiem fajnie te osiedla wyglądają na wizkach

  • 3 10

  • To się nie zastanawiaj nawet!

   Opóźnienie rok spokojnie wliczyć możesz. Kontakt zerowy. IV etap miał Gdańskie Tarasy miał być oddany do czerwca a końca nie widać. Zgodnie z umową na ścianach tynk III klasy a chcą oddać goły beton, krzywy i porysowany np. Można tak długo... Nie polecam!!!

   • 3 0

 • Ku przestrodze

  Przestrzegam przed kupnem mieszkań u tego "dewelopera". Jego wizytówkami są piękne wizualizacje i opisy, ale pod nimi kryją się kłamstwa, opieszałość, brak kontaktu i cwaniactwo. To cud, że 1 i 2 etap Gdańskich Tarasów zostały oddane do użytku, a jakość wykonania, mnogość popełnionych fuszerek, zamiatania pod dywan brudów i umywania rąk od wszystkiego w momencie przekazania kluczy, wykracza poza wszelką skalę. Obecny zarządca musi dosłownie stawać na głowie, aby uporać się z wszelkimi absurdami, na które ktoś zezwolił, a które zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców.
  Wcale się nie dziwię, że nie mogą sprzedać mieszkań w 4 etapie, który ledwo co się buduje. Ludzie na szczęście w porę się zorientowali co to za "bagno". Villa Park z tego co wiem nawet nie ma pozwolenia na budowę.
  Unikać szerokim łukiem tę inwestycję jak i dewelopera ogółem!!!

  • 14 0

 • brzmi jak piramida

  termin realizacji na drugi kwartał 2022 wydaje się być nierealny skoro deweloper nie dostał pozwolenia na budowę. Trójmiasto.pl może należałoby lepiej weryfikować firmy, którym pozwalacie się ogłaszać na portalu. Niestety, ale działania właściciela wskazują na ogromne nadużycia, którymi powinny się zająć odpowiednie służby.

  • 14 0

 • Tereny, które zostały i są planowane, mają ogromny potencjał rozwoju gospodarczego. Ma to pozytywny wpływ na gospodarkę tego województwa.

  • 0 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Firma Invest Pel powstała w 2007 roku. Od samego początku działalności zależało nam na zapewnieniu komfortu mieszkańcom zbudowanych przez nas osiedli. Dogodne lokalizacje blisko centrum trójmiejskich miast a także osiedla znajdujące się w ...
rozwiń
517-886-020

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje