Inwestycje w Trójmieście

3City Invest

Willa przy Orańskiej 19

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Mały Kack
dzielnica:
Mały Kack
miejsce:
ul. Orańska 19 mapa
deweloper:
3City Invest
typ zabudowy:
jednorodzinna, szeregowa, wielorodzinna
metraż:
88 do 228 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Chociaż willa położona jest w Gdyni, to jej lokalizacja pozwala szybko dotrzeć niemal do każdej części Trójmiasta. Najbliżej jest do centrum Gdyni, równie szybko dojechać można do Sopotu. Ulica Wielkopolską bezpośrednio dojechać można do trójmiejskiej obwodnicy.
Mieszkańcy korzystać mogą z infrastruktury rozwiniętej dzielnicy jaką jest Mały Kack i sąsiednie Karwiny. Będą także cieszyć się spokojem tej okolicy i kameralną, willową zabudową wokół.
Zaletą lokalizacji jest także niewielka odległość od mola w Orłowie i tamtejszych terenów spacerowych.

Inwestycja przy Orańskiej to szereg budynków, które sprawiają wrażenie zabudowy jednorodzinnej. W istocie domy znajdują się tu w dwóch segmentach. Każdy z nich ma niemal 230 m kw. powierzchni i cztery kondygnacje. W części podziemnej znajdują się garaże indywidualne dla dwóch samochodów.

Pozostałe dwa segmenty podzielone zostały na lokale mieszkalne. Na parterach powstały mieszkania o powierzchni blisko 90 m kw. z wyjściem do ogrodu. Ponad nimi powstały lokale, które zagospodarowane mogą być jako soft lofty lub wygodne mieszkania dwupoziomowe.

Teren inwestycji jest ogrodzony. Miejsce jest przytulne, także dzięki znajdującej się na tyle budynku niewielkiej skarpie zwieńczonej ścianą zieleni. Stonowana, "czysta" architektura ciągu budynków nawiązuje do architektonicznych tradycji Gdyni.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij