• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Willa przy Orańskiej 19

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa, wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
88 do 228 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Chociaż willa położona jest w Gdyni, to jej lokalizacja pozwala szybko dotrzeć niemal do każdej części Trójmiasta. Najbliżej jest do centrum Gdyni, równie szybko dojechać można do Sopotu. Ulica Wielkopolską bezpośrednio dojechać można do trójmiejskiej obwodnicy.
Mieszkańcy korzystać mogą z infrastruktury rozwiniętej dzielnicy jaką jest Mały Kack i sąsiednie Karwiny. Będą także cieszyć się spokojem tej okolicy i kameralną, willową zabudową wokół.
Zaletą lokalizacji jest także niewielka odległość od mola w Orłowie i tamtejszych terenów spacerowych.

Inwestycja przy Orańskiej to szereg budynków, które sprawiają wrażenie zabudowy jednorodzinnej. W istocie domy znajdują się tu w dwóch segmentach. Każdy z nich ma niemal 230 m kw. powierzchni i cztery kondygnacje. W części podziemnej znajdują się garaże indywidualne dla dwóch samochodów.

Pozostałe dwa segmenty podzielone zostały na lokale mieszkalne. Na parterach powstały mieszkania o powierzchni blisko 90 m kw. z wyjściem do ogrodu. Ponad nimi powstały lokale, które zagospodarowane mogą być jako soft lofty lub wygodne mieszkania dwupoziomowe.

Teren inwestycji jest ogrodzony. Miejsce jest przytulne, także dzięki znajdującej się na tyle budynku niewielkiej skarpie zwieńczonej ścianą zieleni. Stonowana, "czysta" architektura ciągu budynków nawiązuje do architektonicznych tradycji Gdyni.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w kameralnych kamienicach lub domach w starannie wyselekcjonowanych, atrakcyjnych lokalizacjach na terenie trójmiasta.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi