• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wzgórze Ferbera

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2025 r. planowana
metraż
27.5 do 66.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle Wzgórze Ferbera powstaje w południowej części Gdańska, przy ulicy Czerskiej. Powstają tu nowe osiedla otoczone przyrodą i oddalone od miejskiego zgiełku. Jednocześnie dzięki komunikacji autobusowej można szybko dojechać do centrum Gdańska, a niewielka odległość od obwodnic S6 i S7 ułatwia poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej oraz jej okolicy.

Dynamiczny rozwój tej części Gdańska oznacza dostęp do rosnącej liczby sklepów, punktów usługowych, jednostek opieki zdrowia i placówek edukacyjnych. Życie w tej części Gdańska staje się komfortowe dla singli, par i rodzin - osób o różnych życiowych potrzebach.

Osiedle Wzgórze Ferbera (nazwa została zaczerpnięta od sąsiedniego zabytkowego parku) składało się będzie z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków o prostej, ponadczasowej architekturze. Ich nowoczesną estetykę podkreślą duże okna, a walory ekologiczne zielone dachy. Lokale mieszkalne w układzie od jednego do czterech pokoi powiększone będą o przestronne balkony.

Komunikację w każdym budynku zapewnią dwie windy. Mieszkańcy korzystać będą także z podziemnych hal garażowych, dodatkowych naziemnych miejsc postojowych oraz komórek lokatorskich. W parterach dwóch budynków powstaną tu lokale usługowo-handlowe.

W ramach osiedla powstanie teren rekreacyjny z placem zabaw, siłownią zewnętrzną w otoczeniu zieleni i ścieżek spacerowych. Ławki znajdujące się w cieniu istniejącego drzewostanu pozwolą na odpoczynek z książką z widokiem na malownicze oczka wodne.

Projekt opracowała Pracownia Projektowania i Realizacji Abramski-Żurek.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie 1 zablokowana

Deweloper

Bay7

"Bay 7 Osiedle Maciejka" Sp. z o.o. powstała z połączenia dwóch firm działających od prawie 15 lat w branży budowlanej na terenie Trójmiasta i okolic. Jesteśmy firmą, która postanowiła wprowadzić nowe standardy obsługi Klienta i jakości budowy. ...
rozwiń
723-727-727

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum