• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Zielone Tarasy

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do II kw. 2020 r. zakończona
metraż
72.4 do 80.3 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Wiczlino to szybko rozwijająca się dzielnica Gdyni. Powstało tu pełne zaplecze handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola, nie brakuje terenów zielonych i rekreacyjnych. Komunikacja autobusowa umożliwia szybkie dotarcie do centrum miasta, a obwodnicą komfortowo dojechać można niemal w każde miejsce w Trójmieście.

Osiedle będzie powstaje etapami. Pierwszy etap, na który składa się zabudowa szeregowa z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi została oddana do użytkowania latem 2019 roku. Właściciele każdego z lokali do dyspozycji mają dwa poziomy, na których rozlokowane są trzy lub cztery komfortowe pokoje, dwie łazienki, a ponadto możliwy jest montaż kominka.

Do każdego domu przylega niewielki ogródek oraz pomieszczenie gospodarcze. Parkowanie samochodu możliwe jest przed budynkiem.

Drugi etap jest architektoniczną i ideową kontynuacją etapu pierwszego. W części budynków znajdują się garaże. Domy do odbioru będą latem 2020 roku.

Każdy z etapów jest ogrodzony.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Color House Development

Color House Development - młoda firma założona przez ludzi posiadających bogate doświadczenie na lokalnym rynku budownictwa mieszkaniowego. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, tym kierujemy się budując mieszkania.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi