• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Aalto

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
planowana
sprzedaż
planowana 
deweloper

Opis inwestycji

Aalto w jeżyku fińskim oznacza "fala".

Osiedle powstanie w zielonej i spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum miasta, a dokładnie Wrzeszcza. Po drugiej stronie linii PKM jest las, a w spacerowej odległości od osiedla trzy zagospodarowane zbiorniki wodne, gdzie można np. uprawiać jogging.

Z Ogrodowej do centrum Wrzeszcza dojść można na piechotę, oznacza to, że w pieszej odległości od inwestycji znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, rozrywkowe (Garnizon), galerie handlowe, a także szkoły, przedszkola i żłobki. W tej lokalizacji łatwo jest skorzystać także z infrastruktury dzielnic Morena, Niedźwiednik i Matemblewo.

Komunikację zapewniają tu autobusy miejskie, a dojazd do lotniska, na Kaszuby i do Gdyni możliwy jest dzięki kolei PKM - przystanek PKM Brętowo znajduje się w niewielkiej odległości od osiedla.

Osiedle utworzy sześć willi miejskich z 88 mieszkaniami. Elewacje w spokojnych, stonowanych kolorach z elementami drewna komponowały się będą z zielonym otoczeniem, a szklane balustrady pozwolą obserwować przyrodę wprost z własnego mieszkania.

Osiedlowe tereny zielone rozlokowane zostaną na niewielkiej skarpie, dzięki czemu pomiędzy budynkami uda się urządzić różne strefy – zabawy, ciszy, relaksu. W zieleń wkomponowana zostanie mała architektura i plac zabaw dla dzieci. Teren osiedla zostanie wyłączony z ruchu samochodowego.

Architekci przewidzieli także szereg rozwiązań proekologicznych: wykorzystanie roślin antysmogowych, technologii LED i paneli fotowoltaicznych do oświetlenia części wspólnych, a także zbiorniki retencyjne, ogrody deszczowe oraz udogodnienia dla rowerzystów i właścicieli samochodów elektrycznych.

Na osiedlu powstaną lokale w układzie od dwóch do pięciu pokoi. Lokale na parterze będą miały obszerne ogródki indywidualne, a te położone wyżej antresole, które pozwolą niebanalnie zaaranżować domową przestrzeń.

Rozkłady mieszkań i aranżacja osiedla zostały tak zaprojektowane, aby dobrze czuły się tu rodziny z dziećmi.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Deweloper

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów (4 opinie)

wykład, targi, konsultacje

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte