• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Blisko

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
33 do 107 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Nazwa inwestycji nie jest przypadkowa. Przyszli mieszkańcy rzeczywiście będą mieli wszędzie blisko. W sąsiedztwie są przedszkole i szkoła, kompletna oferta handlowa i usługowa, a także tramwajowa i autobusowa komunikacja miejska. Tuż obok budynku znajdują się osiedlowy dom kultury, duży plac zabaw i siłownia zewnętrzna.

Z inwestycji w czasie krótkiego spaceru dojść można także na plażę, do parku w Brzeźnie, w okolicy przebiegają też ścieżki rowerowe prowadzące wzdłuż Zatoki Gdańskiej.

Blisko będzie sześciokondygnacyjnym budynkiem w kształcie litery C. Ostatnie piętro zostanie nieco wycofane, dzięki czemu mieszkania na tej kondygnacji będą miały duże tarasy.

Na terenie zewnętrznym powstanie strefa odpoczynku z małym placem zabaw dla dzieci, zaaranżowane tu zostaną także tereny zielone z atrakcyjną roślinnością i elementami rekreacyjnymi.

Architektura budynku przewiduje elewacje w jasnej kolorystyce z elementami grafitowymi. W wybranych miejscach pojawi się okładzina o strukturze drewna. Aby uzyskać lekkość bryły, balustrady balkonów będą szklane. Z kolei części wspólne (klatki, hole wejściowe) stylistyką nawiążą do polskiego wzornictwa z lat 80. ubiegłego wieku.

W garażu podziemnym powstaną także miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych.

W sumie w budynku powstanie 86 mieszkań w układzie od jednego do pięciu pokoi.

Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia WAMA Home.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper