wróć do listy

Apartamenty willowe Błękitna

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
zakończona
metraż
109 do 139 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
lokalizacja
Gdańsk Jelitkowo, ul. Błękitna

Opis inwestycji

Apartamenty willowe Błękitna znajdują się zaledwie 400 m od plaży w Gdańsku-Jelitkowie. Taka lokalizacja może dawać poczucie ciągłego przebywania na wakacjach - blisko plaży, terenów rekreacyjnych, parku w Jelitkowie, który dodatkowo w najbliższych latach będzie rewitalizowany.

Projekt i podwyższony standard wykończenia nieruchomości komponują się z jej lokalizacją. Architektura Błękitnej nawiązuje do stylu nadmorskich bungalowów. Podkreślają go białe elewacje, wielkie okna oraz wewnętrzne, zielone patio.

Apartamenty willowe to koncept, który łączy zalety życia w domu oraz budynku apartamentowym. To kameralna zabudowa, gdzie każdy z pięciu apartamentów ma osobne wejście z patio, prywatny ogródek, a także indywidualny garaż na dwa samochody, do którego przechodzi się bezpośrednio z apartamentu.

Na pierwszej kondygnacji znajduje się część dzienna z salonem, kominkiem i wyjściem do ogrodu, na kuchnią i jadalnią. Zaprojektowano tu bardzo duże przeszklenia, dzięki którym wnętrza są jasne, a przestrzeń zewnętrzna łączy się z wewnętrzną. Latem, otwierając szeroko drzwi, można powiększyć salon o przestrzeń ogrodu, a przy zamkniętych zyskuje się widok zmieniający się wraz z porami roku.

Otwarta przestrzeń na piętrze pozwala zaprojektować główną sypialnię z garderobą oraz dwa dodatkowe pokoje i rodzinną łazienkę. Decyzję o rozkładzie pomieszczeń na piętrze podejmie nabywca.

W budynku zastosowano rekuperację, co zapewnia ciągły przepływ świeżego powietrza, a także pozwala optymalizować energię zużytą na ogrzewanie.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Opinie (1)

  • Strona www to jakiś śmiech. Zero jakichkolwiek informacji. Wszystko tajne.

    • 12 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Kameralnie

58 770-16-70