• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Apartamenty willowe Cumowników

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2021 r. zakończona
metraż
128 do 128 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Apartamenty willowe Cumowników powstały w Gdyni Orłowie, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Centralne położenie niedaleko głównej arterii łączącej Gdańsk, Sopot i Gdynię zapewnia łatwość poruszania się po Trójmieście.

W miejskiej willi powstały dwa dwukondygnacyjne lokale. Duch modernizmu to kluczowe założenie projektu tego budynku. Jego elegancja wynika z filozofii umiaru. Nie ma tu zbędnych ozdobników czy krzykliwych detali. To zwarta, geometryczna bryła o płaskim dachu.

Zwracają uwagę duże i zróżnicowane w kształcie aluminiowe okna. Zostały one uszlachetnione poprzez anodyzowanie, dzięki czemu w świetle dnia zmieniają barwę, od srebrnych po białe. Świetliki nad schodami wprowadzają dodatkowe światło do wnętrza.

Zastosowano tu więcej rozwiązań zaczerpniętych z tradycji modernizmu: białą elewację, ciemny grafit na wysokości cokołu (z ukrytą w nim bramą wjazdową do garażu). Bryłę zdobią szczebelki na głębokich tarasach i balkonach oraz opierzenia wykonane z grafitowej blachy.

Każdy apartament ma osobne wejście z reprezentacyjnymi drzwiami o niestandardowej wysokości 2,5 m. Parter to strefa dzienna z aneksem kuchennym, jadalnią oraz salonem z kominkiem i wyjściem do ogrodu. Strefa prywatna to duża sypialnia i dwie mniejsze oraz łazienka rodzinna.

Do tego do dyspozycji mieszkańców ogródek oraz tarasy na piętrze. Do każdego lokalu przynależy także indywidualny garaż na dwa samochody z przylegającym do niego pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni 52 m kw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Kameralnie

58 770-16-70

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi