• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Apartamenty willowe Zacisze

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2021 r. zakończona
metraż
117 do 117 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Apartamenty willowe Zacisze położone są w Górnym Sopocie, wśród willowej zabudowy i ogrodów, tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. To spokojna i cicha część miasta, zamieszkana przede wszystkim przez sopocian. Pieszo, w kilkanaście minut, można stąd dotrzeć na deptak Bohaterów Monte Cassino, molo czy na plażę.

Zacisze to dwulokalowa willa o współczesnej, ale nawiązującej do sopockiej secesji, architekturze. Zrównoważone proporcje, czytelny, symetryczny układ oraz wysokiej jakości wykończenia tworzą spójną całość. Nawiązanie do tradycyjnej architektury Sopotu przełamano nowoczesnymi rozwiązaniami. Są więc duże okna ze szprosami, kamienny cokół, a dach pokrywa prostokątna ceramiczna dachówka. Oko przyciągają wysmakowane detale: ozdobna attyka na frontowej elewacji oraz okna z dekoracyjnymi opaskami.

Budynek wyposażono w nowoczesne rozwiązania, takie jak rekuperacja czy panele fotowoltaiczne.

Wewnątrz znajdują się dwa dwupoziomowe apartamenty willowe z niezależnymi wejściami. Na parterze każdego z nich zaprojektowano obszerną strefę dzienną z salonem, kuchnią i wyjściem do ogrodu oraz widokiem na las. Na piętrze znajdują się wygodne sypialnie z łazienkami.

Każdy apartament ma indywidualny, podziemny garaż na dwa samochody oraz pomieszczenie dodatkowe, idealne na domowe SPA i małą siłownię. Łącznie te dwa pomieszczenia mają aż 75 m kw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1)

  • ładne, dla ludzi z gustem

    Bardzo dobre nawiązanie do dawnej architektury. Jak niewiele trzeba, żeby zrobić coś z klasą. Oby takich inwestycji było więcej, bo tandetne psudo-nowoczesne pudełka nadal dominują... Mogę się założyć, że popyt na taką architekturę jest duży i będzie coraz większy, bo ludzie chcą mieszkać ładnie, a wartość tych masowych blokowisk będzie spadać.

    • 7 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Kameralnie

58 770-16-70

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum