Inwestycje w Trójmieście

Ekolan

Audiopolis

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Zakoniczyn
miejsce:
ul. Guderskiego Mapka
deweloper:
Ekolan
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
37 do 74 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od 2011 r. do III kw. 2014 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Audiopolis to inwestycja Ekolanu powstająca przy ul. Guderskiego w Gdańsku. Lokalizację cechuje bliskość obwodnicy oraz terenów rekreacyjnych z dwoma dużymi zbiornikami wodnymi. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w niedużej odległości szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, szkoła językowa i przychodnia lekarska. W okolicy istnieje także podstawowa infrastruktura handlowo - usługowa.

W ramach inwestycji powstają cztery budynki o muzycznych nazwach: Blues, Rock, Soul i Jazz. Nowoczesne bryły budynków podkreślają proste linie elewacji, akcenty koloru i formy, dodające im dynamiki i lekkości. Urządzona zostanie także zielona przestrzeń wraz z placem zabaw pomiędzy budynkami. Powstanie boisko do gier zespołowych oraz tor do gry w boule. Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki.

Teren osiedla zostanie ogrodzony wraz z położonym po sąsiedzku osiedlem Miłe Mieszkania. Pod budynkami powstają hale garażowe uzupełnione dodatkowo o naziemne miejsca postojowe.

W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach - od kawalerek po mieszkania czteropokojowe o powierzchni ok. 75 m kw. Ostateczny rozkład pomieszczeń może być zaaranżowany indywidualnie.

W 2012 na osiedlu do użytku oddany został jeden budynek - Blues, w 2013 roku – Rock, na początku 2014 – Soul, a we wrześniu 2014 roku ostatni - Jazz.

Osiedle zostało zaprojektowane w ASA Autorskim Studio Architektonicznym Mariana Synakiewicza.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (4) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.