• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Cis Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
planowana
sprzedaż
planowana 
deweloper

Opis inwestycji

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na uboczu, w otoczeniu lasu, a jednocześnie posiadające od lat rozwiniętą, kompleksową infrastrukturę oraz dobry dojazd do centrum miasta.

Tuż obok inwestycji znajduje się wejście do lasu - Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Oznacza to duże możliwości spędzania czasu wolnego w naturze dla osób, które lubią aktywny tryb życia. W pobliżu znajdują się także szkoła i przedszkole, sklepy, tereny zielone i rekreacyjne oraz obiekty sportowe, takie jak siłownia zewnętrzna, boiska, kort tenisowy.

Nieopodal powstającej zabudowy jest także pętla autobusowa, dzięki czemu dojazd do dworca w Chyloni oraz do centrum nie stanowi problemu.

Osiedle składało się będzie z trzech pięciokondygnacyjnych budynków. Powstanie w nich 90 mieszkań z balkonami oraz ogródkami przylegającymi do części lokali na parterze. Z części mieszkań będzie się rozciągał widok na las.

Na terenie posesji zagospodarowany zostanie teren rekreacyjny z wiatą ogrodową - miejscem sąsiedzkiej integracji.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Deweloper

NDI Development jest spółką zajmującą się rozwojem projektów deweloperskich w ramach sopockiej Grupy NDI. NDI Development obecnie realizuje następujące projekty deweloperskie w Gdańsku: - Rezydencja Merwede: merwede.pl - Jagiellońska ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji Małokacka w Gdyni

dni otwarte

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja