Inwestycje w Trójmieście

NDI Development

Tre Mare Residence

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Jelitkowo
dzielnica:
Jelitkowo
miejsce:
ul. Jelitkowska mapa
deweloper:
NDI Development
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
37 do 240 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2015 r. do I kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstała na granicy Gdańska i Sopotu, w odległości zaledwie 200 metrów od plaży i Parku Jelitkowskiego. W sąsiedztwie Tre Mare znajdują się korty tenisowe, pływalnia, szkółka windsurfingowa i żeglarska oraz spa. Największym atutem tej okolicy jest, oczywiście, plaża.

W skład kompleksu wchodzą trzy kameralne czterokondygnacyjne budynki, w których znajduje się 65 apartamentów. Na najwyższych piętrach znajdują się między innymi dwupoziomowe, przestronne penthouse`y o powierzchni od 215 do 235 m kw., z otwartą antresolą, dzięki której salony mają nawet 6 metrów wysokości, a niepowtarzalny klimat wnętrz dają przeszklenia o powierzchni nawet 18 m kw.

Właściciele penthouse`ów oraz apartamentów na najwyższej kondygnacji otrzymali prywatne tarasy dachowe z widokiem na morze o powierzchni ponad 100 m kw. Z kolei apartamenty na parterze mają ogrody, których wielkość osiąga nawet 150 metrów kwadratowych.

Zgodnie z planami inwestora właściciele mieszkań korzystają z usług concierge. W części podziemnej, oprócz hali garażowej, znajduje się także specjalna strefa wypoczynkowo-rekreacyjna z fitness klubem, sauną oraz pokojem klubowym. Dla najmłodszych na terenie inwestycji powstał plac zabaw, a dla nieco starszych tor do gry w boule. Cały teren inwestycji Tre Mare jest ogrodzony i monitorowany.

Inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna MAT.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (2) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.