Inwestycje w Trójmieście

Hossa

Fort Forest

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Chwarzno
miejsce:
ul. Kańskiego/Niemena Mapka
deweloper:
Hossa
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
45 do 221.2 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2020 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Fort Forest to osiedle powstające w spokojnym, malowniczo położonym rejonie Gdyni. Sąsiedztwo lasów oraz łąk pozwoli na spędzanie wolnego czasu w aktywny sposób, a także na zrelaksowanie się po ciężkim dniu pracy.

Reprezentacyjna promenada, stanowiąca oś kompozycyjną Fort Forest, prowadzi od bramy głównej w głąb kompleksu, mijając rekreacyjny skwer, gdzie w sąsiedztwie malowniczo położonego zbiornika retencyjnego zaprojektowany został fitness na świeżym powietrzu, plac zabaw, bullodrom oraz miejsca do wypoczynku. Na końcu promenady, która nosi imię Czesława Niemena, znajdują się furtki, którymi mieszkańcy mogą przejść na spacer do lasu.

Inwestycja zaprojektowana została pod kątem zapewnienia możliwie jak największego poziomu bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom. Budynki są ogrodzone, zaś teren osiedla chroniony i monitorowany, z pełną kontrolą dostępu z zewnątrz. Mieszkania posiadają wzmocnione drzwi, część z nich rolety, a wszystkie bezpośrednią łączność z ochroną. Monitoringiem objęte zostały także podziemne hale garażowe, do których zjeżdża winda.

W 2013 roku na osiedlu oddane zostały do użytkowania dwa budynki. Budowa osiedla jest kontynuowana. W budynkach, które zostały oddane do użytkowania na koniec 2017 roku i do II kwartału 2018 roku powstały także dwupoziomowe soft lofty. Projektowane są tu lokale od dwóch do pięciu pokoi.

Projekt tego osiedla powstał w Pracowni Projektowej Grupy Inwestycyjnej Hossa.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (33) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.