Inwestycje w Trójmieście

Margo

Jasień Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Jasień
dzielnica:
Jasień
miejsce:
ul. Gabrysiak mapa
deweloper:
Margo
typ zabudowy:
jednorodzinna, szeregowa, wielorodzinna
metraż:
26 do 80 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do I kw. 2015 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Jasień Park powstał w spokojnym, ale intensywnie rozwijającym się pod względem infrastrukturalnym obszarze Gdańska. Mieszkańcy osiedla korzystać mogą z zaplecza dzielnicowego Jasienia oraz handlowego Szadółek. Przez ulicę Kartuską szybko można dojechać do centrum Gdańska, a szybki wyjazd na obwodnicę zapewnia komunikację z resztą aglomeracji oraz łatwy wyjazd na autostradę.

Projekt inwestycji zakładał realizację łącznie 5 budynków mieszkalnych, w ramach których powstało ok. 250 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych.

Na terenie osiedla zaprojektowany został plac zabaw dla dzieci, tereny zielone, mała architektura i parkingi naziemne oraz wspólne miejsce rekreacji – strefa grilla.

Zabudowa jest kameralna - zaledwie czterokondygnacyjna. Mieszkańcy parterów mają do dyspozycji przydomowe ogródki, wyższych pięter - balkony lub tarasy. Windy dojeżdżają na kolejne piętra w poziomu hal garażowych.

W 2012 roku na osiedlu zostały oddane do użytku dwa pierwsze budynki wielorodzinne, dwa kolejne oddano do użytku w 2013 roku, inwestycja została zakończona w 2015 roku.

Projekt powstał w pracowni projektowej dewelopera.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (9)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.