Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Jelitkowski Dwór

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Zaspa
miejsce:
ul. Jelitkowski Dwór Mapka
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej infrastrukturze, stąd w niedalekiej okolicy mieszkańcy mają szkoły, przedszkola, jednostki służby zdrowia, małe sklepy i punkty usługowe (także w budynkach osiedla, markety średniej wielkości, a także kościół. Ogromną zaletą jest sąsiedztwo urządzonych, nadmorskich terenów rekreacyjnych.

Osiedle wybudowane w latach 2002 - 2005 składa się z 19 budynków czterokondygnacyjnych, zakomponowanych w kwartałach, które tworzą spójne założenie mieszkaniowe. Pomiędzy budynkami znajduje się zieleń, mała architektura i plac zabaw dla dzieci. Możliwość wypoczynku zapewnia także skwer oraz tereny rekreacyjne z ogólnodostępnym kortem tenisowym i boiskami do koszykówki. Kolorystyka elewacji budynków przywodzi na myśl zabudowę nadmorskich miejscowości wypoczynkowych.

Do każdego mieszkania przynależy balkon. Do mieszkań na parterze nie przynależą ogródki, dzięki czemu pomiędzy budynkami panuje ład. Pod budynkami znajdują się podziemne hale garażowe.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.