• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Mała Francja

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2023 r. zakończona
metraż
161.8 do 161.9 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Domy przy Kirasjerów powstają w Małym Kacku, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Zaletą jest lokalizacja, która umożliwia szybki dojazd do śródmieścia Gdyni, jak również wyjazd na obwodnicę. W pełni dostępna jest tutaj także komunikacja miejska - nie tylko autobusowa, nieopodal znajduje się przystanek PKM, skąd można dojechać także do Gdańska.

Okolica jest rozwinięta także pod względem infrastrukturalnym. Są tu sklepy, szkoła, a do przedszkola jest zaledwie kilkaset metrów.

Mała Francja to osiedle trzech domów dwulokalowych. Każdy z nich będzie miał trzy kondygnacje i dostęp z części dziennej do prywatnego ogrodu. Inwestycja swoją nazwę zawdzięcza nazwie ulicy, przy której powstaje. Kirasjerzy to rodzaj ciężkiej jazdy w zbrojach.

Domy będą ogrodzone, zjazdy do garaży będą prowadziły z prywatnej drogi, co przyszłym mieszkańcom zapewni dodatkowy spokój i bezpieczeństwo.

Projekt powstał w pracowni dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie 1 zablokowana

Deweloper

Balton Invest Sp. z o.o. zajmuje się budową domów jednorodzinnych na terenie Trójmiasta i okolic. W Naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja Naszych inwestycji sprawia, że ...
rozwiń
690-030-050

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje