• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osowskie Domy

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
88.6 do 92.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Niepodważalną zaletą lokalizacji jest położenie w sąsiedztwie jeziora Osowskiego. Przyszli mieszkańcy w kostiumie kąpielowym udać się będą mogli nad wodę - linia brzegowa z tej strony akwenu obfituje w miejsca dogodne do kąpieli i wypoczynku. Zielona, naturalna okolica sprzyja wszelkim aktywnościom, a oddalenie od dużych arterii zapewnia ciszę.

Nie odznacza to jednak braku dostępu do infrastruktury. Przyszli mieszkańcy blisko będą mieli do punktów handlowych i usługowych na Osowie i w Chwaszczynie. W bliskiej okolicy znajduje się także szkoła podstawowa i przedszkole.

Położony nieopodal osiedla przystanek autobusowy pozwala komunikacją miejską dostać się do Gdańska, a niewielka odległość od obwodnicy umożliwia sprawne poruszanie się po całym Trójmieście.

W ramach kameralnego osiedla powstaną tu cztery budynki dwulokalowe z płaskimi dachami czyli osiem domów jednorodzinnych z ogrodami i zewnętrznymi miejscami postojowymi dla dwóch aut (przy jednym ze skrajnych domów znajdzie się tylko jedno miejsce postojowe).

Nowoczesna architektura domów daje szerokie możliwości aranżacji wnętrz, a duże okna (w tym narożne od strony ogrodu) zapewnią dobre doświetlenie wnętrz i poczucie przestrzeni.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Balton Invest
Balton Invest
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Reklama

Statystyki

Deweloper

Balton Invest Sp. z o.o. zajmuje się budową domów jednorodzinnych na terenie Trójmiasta i okolic. W Naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja Naszych inwestycji sprawia, że ...
rozwiń
690-030-050

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi