• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Matemblewskie Ogrody

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2022 r. zakończona
metraż
162 do 162 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy dostęp do wszystkich części miasta - zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską. Jednocześnie otoczenie zapewnia swobodny dostęp do naturalnych terenów rekreacyjnych oraz możliwość długich spacerów po okolicznych lasach.

Matemblewskie Ogrody będzie kameralnym kompleksem czterech domów jednorodzinnych dwulokalowych. Budynki będą miały dwie kondygnacje mieszkalne, a w podziemiu znajdą się garaże dla dwóch aut o powierzchni blisko 54 m kw.

Budynki zaprojektowane zostały w proekologicznym duchu. Domy ogrzewane będą pompami ciepła, a dodatkowo przygotowane będą do montażu paneli fotowoltaicznych.

Powstanie tu także instalacja do zbierania wód deszczowych - woda będzie mogła być wykorzystywana do podlewania ogrodów.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

Deweloper

Balton Invest Sp. z o.o. zajmuje się budową domów jednorodzinnych na terenie Trójmiasta i okolic. W Naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja Naszych inwestycji sprawia, że ...
rozwiń

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte