wróć do listy

Młode Stogi

Deweloper: Robyg
typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2020 r. do III kw. 2022 r. w budowie
metraż
29 do 70.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Osiedle Młode Stogi jest pierwszą od dawna, deweloperską inwestycją mieszkaniową na Stogach. Powstanie nieopodal szerokiej, piaszczystej plaży. W okolicy położony jest także nadmorski las, w którego sercu znajduje się urokliwe jezioro Pusty Staw z niedawno powstałym pomostem widokowym. Na wycieczkę rowerową udać się można także do Śródmieścia Gdańska - zajmuje to kilkanaście minut.

W pobliżu osiedla znajduje się też boisko sportowe, pływalnia, studio fitness oraz klub wioślarski. W planach miasta jest stworzenie na Stogach bulwaru rekreacyjnego z chodnikami, ścieżkami rowerowymi oraz ławeczkami i oświetleniem między przystanią żeglarską przy ul. Tamka, a ul. Mewy. W ciągu najbliższych lat planowana jest tu także przebudowa nabrzeża Martwej Wisły - na wybranych fragmentach nadbrzeża powstać mają przystanie, gdzie cumować będą mogły m.in. pływające domy.

Dzielnica Stogi przyszłym mieszkańcom zapewni także łatwy dostęp do niezbędnych na co dzień udogodnień. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa oraz przychodnia zdrowia.

W pobliżu osiedla przebiega zmodernizowana linia tramwajowa prowadząca do Śródmieścia. Do centrum Gdańska można także dotrzeć autobusem czy rowerem, korzystając z nowo powstałej ścieżki rowerowej. Dodatkowe udogodnienia to niewielka odległość od tunelu, który skraca dojazd na Przymorze oraz łatwy wyjazd w kierunku trasy S7 oraz autostrady A1.

W ramach inwestycji powstanie łącznie 160 mieszkań w czterech kameralnych czterokondygnacyjnych budynkach. Do mieszkań na parterze przylegać będą ogródki, do tych na wyższych piętrach balkony. Parkowanie samochodów możliwe będzie w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnętrznych miejscach na ternie osiedla. Lokale wyposażone będą w system Robyg Smart House służący do zdalnego sterowania oświetleniem, multimediami i systemem bezpieczeństwa.

Oprócz mieszkań, do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie blisko 300 m kw. terenów rekreacyjnych, w tym place zabaw oraz siłownia zewnętrzna. Osiedle szczególnie przyjazne ma być rowerzystom - stanie tutaj aż 160 stojaków rowerowych oraz stoisko naprawy rowerów. Przestrzeń pomiędzy budynkami zagospodarowana zostanie specjalnie zaprojektowaną zielenią, powstaną tu także ogrody deszczowe, które wspomogą zatrzymywanie wód opadowych.

Osiedle monitorowane będzie w jakości HD, a wjazd na nie możliwy będzie po przekroczeniu szlabanu.

Inwestycja realizowana będzie etapami. W pierwszym etapie wybierać można spośród 78 mieszkań w układzie od jednego do czterech pokoi.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Art Architekci.

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

41.81 m2
2
391 700 zł
29.07 m2
1
296 750 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Robyg
Robyg Grupa Deweloperska
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Porto

Porto

Robyg

Gdańsk Letnica, ul. Letnicka

26 do 112 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Więcej

Więcej

Robyg

Gdańsk Łostowice, ul. Ofiar Grudnia 70

25.8 do 69.3 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Lagom

Lagom

Robyg

Gdańsk Ujeścisko, ul. 11 Listopada

123 do 163 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Park Południe

Park Południe

3 ogłoszenia

Robyg

Gdańsk Łostowice, ul. Wielkopolska

27 do 70 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Zielony Widok

Zielony Widok

Robyg

Gdańsk Szadółki, ul. Lawendowe Wzgórza i Turzycowa

28 do 85.5 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Moment

Moment

Robyg

Gdańsk Ujeścisko, ul. Łódzka 60

28.3 do 79 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (10)

 • Ciesze się że będzie się budować dobre warunki na odpoczynek dobry dojazd nie ma tłoku jest gdzie chodzić fajna dzielnica nie to co inne zawalenie i tłoczone dzielnice jest przestrzen

  • 8 3

 • Ładnie wyglądają te budynki na wizualizacjach, rozglądam się właśnie za jakimś niedrogim mieszkaniem na nowoczesnym osiedlu i jak na razie gdańskie tarasy tylko spełniają moje oczekiwania i mieszczą się przede wszystkim w moim budżecie

  • 1 3

 • My teraz szukamy mieszkania dla siebie w Gdańsku, w dobrej cenie - rozważamy tę opcję również :) Niełatwo jest znaleźć coś w sensownym standardzie, za sensowną stawkę... dlatego musimy się szybko zdecydować, taka inwestycja nie będzie długo dostępna w sprzedaży :/

  • 4 7

 • Re: Młode Stogi

  Zapraszamy na stogi słoiki , głębokich kieszeni;)

  • 3 1

 • Niestety inwesycja koło ROD, gdzie setki osób mieszka nielegalnie i pali w "piecach" czym się da. (2)

  • 1 1

  • (1)

   A po drugiej stronie na ulicy Ugory jakieś parterowe baraki - fawele - nie sądzę że przyłaczone do ciepłowni miejskiej. O czystym powietrzu można zapomnieć.

   • 1 2

   • A po trzecie, bliskość terminala kontenerowego, który się jeszcze rozbudowuje. Poza tym ceny to trochę chyba z kosmosu przykładowo niewielkie mieszkanie 2-pokojowe, lekko powyżej 40 m2 za cenę ponad 9.5 tys/m2, czyli w okolicach 400000 zł, gdzie np. na Lawendowym Wzgórzu mieszkanie 3-pokojowe, ponad 50 m2, jest w cenie 358000, co daje ok 7 tys/m2, a już całkiem rozwaliła mnie cena mieszkania na Wielkopolskiej, tam mieszkanie 3-pokojowe, ponad 60 m2, jest w cenie 389000, co daje 6.4 tys/m2. Podsumowując: Młode Stogi to droga inwestycja dla potencjalnego nabywcy. Znalazło by się jeszcze więcej minusów. Jestem mieszkańcem Stogów, więc wiem o czym piszę.
    Co do budynków na Ugorach, o których wyżej, to mają doprowadzony gaz, więc kto mądrzejszy to pewnie ma ogrzewanie gazowe, ale są też tacy, co mają stare piece i palą byle czym, co się czuje...

    • 0 1

 • (1)

  MY się zdecydowaliśmy :) Rozmawialiśmy dużo ze znajomymi, którzy kupowali mieszkanie od Robyga na Nowej Letnicy - oczywiście, standardowo mieli jakieś problemy po odbiorach, usterki do poprawienia, ale nie trwałało to długo. Ogólnie, ceny są swietne, standard wykończenia też wyższy, niż u konkurencji. Ogólnie, barzdo na plus i stwierdziliśmy, że włąśnie Młode Stogi będą naszym miejscem ^^

  • 1 0

  • To nie była dobra decyzja. Baraki przy ul. Ugory ogrzewane w więkrzości węglem i gryzący dym z kominów to najmniejszy problem. W niedalekiej odległości Fosfory oraz Siarkopol. A z drugiej strony Rafineria.
   I te wszystkie zakłady czuć na Stogach. Sam kiedyś tam mieszkałem.
   Zachorowalność na raka mieszkańców Stogów też jest wyższa niż w innych dzielnicach. Żaden deweloper o tym nie wspomina.

   • 0 2

 • Dla zainteresowanych cenami

  Pytałem o ceny u dewelopera.
  Ceny zaczynają sie od 10 tys. zł / m2 w górę.
  Ceny jak na przymorzu czy zaspie.... zostawiam Wam do własnej oceny czy to bardzo dużo czy nie

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena