• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Morelova

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2022 r. zakończona
metraż
40 do 98 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Morelova powstaje w lokalizacji, która zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do Śródmieścia Gdańska, a także szybki wyjazd na trójmiejską obwodnicę, co z kolei umożliwia wygodne poruszanie się po całej aglomeracji, wyjazd na autostradę czy dojazd do lotniska.

W ostatnich latach w tej części miasta znacząco rozwinęła się także dzielnicowa infrastruktura, dzięki czemu teraz dostępne są tu sklepy, nowa szkoła i przedszkole, punkty usługowe i gastronomiczne. Niedaleko jest także do rozbudowanego węzła handlowego.

W ramach inwestycji powstaną dwa pięciokondygnacyjne budynki, w każdym z nich znajdzie się 59 lokali w układzie od dwóch do czterech pokoi. Każde mieszkanie będzie miało balkon lub ogródek z tarasem. Budynki będą miały windy rozpoczynające swój bieg z poziomu podziemnych hal garażowych, komórki lokatorskie, schowki, wózkarnie, rowerownie. Goście będą mogli korzystać z naziemnych miejsc postojowych.

Pomiędzy budynkami powstaną tereny zielone, plac zabaw, zewnętrzna siłownia i strefa rekreacyjna, co zaspokoi potrzeby osób, które lubią spokojny odpoczynek, jak i aktywne spędzanie czasu. Zielone nasadzenia zaplanowane zostały także na dachach budynków oraz przy zjazdach do garażu.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Projekt GLD-architekci A.E. Marszałkowscy.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Activa AP
ACTIVA AP
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

ACTIVA AP ANDRZEJ PASTUSZKA SP. K. została założona w 2006 roku. W krótkim czasie ACTIVA stała się wiodącym deweloperem na terenie Pruszcza Gdańskiego, a realizowane przez nią osiedla wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego.
rozwiń
58 691-09-80

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (2 opinie)

targi