• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Virgo

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2022 r. zakończona
metraż
34.3 do 79.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje niedaleko od Obwodnicy Trójmiasta oraz Obwodnicy Południowej, co zapewnia dobre połączenie ze wszystkimi częściami Trójmiasta oraz łatwy wyjazd w kierunku Warszawy oraz autostrady. Bardzo szybko można stąd dojechać także do centrum Pruszcza Gdańskiego oraz centrum Gdańska (wykorzystując alternatywne w stosunku do Traktu św. Wojciecha ulice).

W otoczeniu osiedla znajduje się infrastruktura handlowo-usługowa: m.in. liczne sklepy, apteki, placówki pocztowe, salon fryzjerski. W sąsiedztwie funkcjonują również przedszkola, żłobki i szkoły, co zapewni komfort najmłodszym mieszkańcom oraz ich rodzicom.

Tereny zielone dostępne w Pruszczu: parki, ścieżki rowerowe (m.in. Park Krainy Polodowcowej i Park Centralny) oraz Centrum Kultury i Sportu zachęcają do sportowej i kulturowej aktywności.

Źródła nazwy inwestycji, podobnie jak w przypadku innych osiedli dewelopera Activa, szukać należy na niebie. Virgo to największy gwiazdozbiór zodiakalny i drugi co do wielkości gwiazdozbiór na niebie, który w Polsce można zaobserwować wiosną.

W ramach Virgo w trzech czterokondygnacyjnych budynkach powstaną mieszkania w układzie od jednego do czterech pokoi. Do każdego z nich przynależał będzie balkon lub duży ogródek (nawet do 95 m kw.). Przyszli mieszkańcy do dyspozycji będą mieli także komórki lokatorskie oraz schowki.

Wszystkie kondygnacje, włącznie z podziemnymi halami garażowymi, połączone będą windami. Na terenie posesji powstaną dwa kameralne i bezpieczne place zabaw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Activa AP
ACTIVA AP
Polityka prywatności

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Pruszcz to fajne miejsce do mieszkania

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

ACTIVA AP ANDRZEJ PASTUSZKA SP. K. została założona w 2006 roku. W krótkim czasie ACTIVA stała się wiodącym deweloperem na terenie Pruszcza Gdańskiego, a realizowane przez nią osiedla wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego.
rozwiń
58 691-09-80

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi