Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Nadmorski Dwór

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Brzeźno
miejsce:
ul. Nadmorski Dwór Mapka
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
42 do 126 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Nadmorski Dwór to kompleks mieszkaniowy, który etapami powstaje na terenie rozciągającym się między al. Hallera a deptakiem na przedłużeniu al. Jana Pawła II. Inwestycja realizowana przez gdyńską firmę Invest Komfort zakłada budowę kilkunastu budynków o jasnej, stonowanej elewacji, z cofniętymi najwyższymi kondygnacjami.

Na terenie osiedla urządzane są małe strumyki wodne. Zachowana jest także większość z istniejącej już zieleni - w tym wysokie drzewa sosnowe. Przyszli mieszkańcy mogą spędzić aktywnie wolny czas, grając w boule, tenisa lub korzystając z wielofunkcyjnego boiska. Powstał tu również plac zabaw dla dzieci. W jednym z budynków oddano do użytku mieszkańców przestronny fitness z saunami oraz salą bilardową. Te części osiedla (6 budynków mieszkalnych) zostały oddane do użytku do 2011 roku.

W 2012 roku oddano dwa kolejne budynki. W ramach tego etapu powstał także drugi fitness z salą bilardową, sauną oraz strefą wypoczynkową. W 2013 właściciele odebrali klucze do mieszkań w trzech budynkach, a w 2014 roku do kolejnych dwóch i jednego w 2016 roku.

W 2019 roku deweloper, bliżej ulicy Hallera, rozpoczął budowę kolejnych dwóch budynków osiedla - powstają tu apartamenty w układzie od dwóch do pięciu pokoi i metrażach od 42 do 126 m kw. (w sumie 60 lokali). Połowa zabudowywanej działki zagospodarowana będzie zielenią i miejscami do rekreacji, a istniejący w tym miejscu starodrzew zostanie zachowany i zamieniony w osiedlowy park. W tej części osiedla powstanie także kolejna sala klubowa i sala fitness z saunami dostępna tylko dla mieszkańców osiedla.

Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Wjazd na teren możliwy jest od al. Hallera. Od strony deptaka powstanie dodatkowe wejście piesze dla mieszkańców osiedla.

Projekt osiedla powstał w Maarte.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (69) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.