Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Nowe Kolibki

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Orłowo
miejsce:
ul. Bernadowska Mapka
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
44.3 do 166.8 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Nowe Kolibki powstają pomiędzy Gdynią a Sopotem, w miejscu które znajduje się blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, ale jednocześnie otoczone jest ciszą i spokojem jak na przedmieściu. Zaledwie kilka kroków jest stąd do lasu pełnego tras pieszych i rowerowych, niewiele dalej na plażę. Nieopodal powstającego osiedla znajduje się także rozbudowana galeria handlowa oraz przystanek SKM.

Osiedle to kameralny, otoczony zielenią kompleks budynków mieszkalnych. Mają one zaledwie trzy kondygnacje. Architektura jak i koncepcja wykończenia części wspólnej budynków ma korespondować z otaczającą je zielenią. Mieszkańcy parterów mogą korzystać z własnych ogródków. Balkony mieszkań na pierwszym i drugim piętrze są oszklone. Mieszkańcy wybranych lokali na najwyższych kondygnacjach będą mieli do dyspozycji prywatne tarasy dachowe z których rozciąga się widok na zatokę i las.

Pod budynkami powstają hale garażowe skomunikowane windami z kondygnacjami mieszkalnymi. Całe osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, dostęp na nie będzie ograniczony. Na osiedlu powstała strefa rekreacyjna (siłownia, sauna, sala klubowa) dostępna tylko dla mieszkańców. Na zewnątrz powstanie plac zabaw dla dzieci oraz zielona strefa wypoczynku dla dorosłych.


W pierwszym, ukończonym do końca 2018 roku, etapie inwestycji powstały trzy budynki, w sumie 51 mieszkań w układzie od dwóch do pięciu pokoi.

Realizacja drugiego etapu inwestycji rozpoczęła się w październiku 2018 roku i ma się zakończyć w II kwartale 2020. Powstaje kolejne pięć budynków, a w nich 84 mieszkania o powierzchni od 46 do 153 metrów kwadratowych i od 2 do 5 pokoi. Ta część osiedla będzie architektoniczną kontynuacją wcześniej powstałego etapu.

Projekt inwestycji powstał w Roark Studio.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (68) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.