Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Nowe Kolibki

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Orłowo
dzielnica:
Orłowo
miejsce:
ul. Bernadowska mapa
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
44.3 do 166.8 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2019 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Nowe Kolibki powstają pomiędzy Gdynią a Sopotem, w miejscu które znajduje się blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, ale jednocześnie otoczone jest ciszą i spokojem jak na przedmieściu. Zaledwie kilka kroków jest stąd do lasu pełnego tras pieszych i rowerowych, niewiele dalej jest na plażę. Nieopodal powstającego osiedla znajduje się także rozbudowana galeria handlowa oraz przystanek SKM.

Osiedle to kameralny, otoczony zielenią kompleks budynków mieszkalnych. Mają one zaledwie trzy kondygnacje. Architektura jak i koncepcja wykończenia części wspólnej budynków ma korespondować z otaczającą je zielenią. Mieszkańcy parterów będą mogli korzystać z własnych ogródków. Balkony mieszkań na pierwszym i drugim piętrze będą oszklone. Mieszkańcy części lokali na najwyższych kondygnacjach będą mieli do dyspozycji prywatne tarasy dachowe z których rozciąga się widok na zatokę i las.

Pod budynkami powstaną hale garażowe, które będą windami skomunikowane z kondygnacjami mieszkalnymi. Całe osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, dostęp na nie będzie ograniczony. Na osiedlu powstanie strefa rekreacyjna (siłownia, sauna, sala klubowa) dostępna tylko dla mieszkańców. Na zewnątrz powstanie plac zabaw dla dzieci oraz zielona strefa wypoczynku dla dorosłych.

W pierwszym etapie inwestycji powstać mają trzy budynki, w sumie 51 mieszkań w układzie od dwóch do pięciu pokoi.

Projekt inwestycji powstał w Roark Studio.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (12)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.