• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Przemyska Vita i Ujeścisko Vita

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
32.1 do 107.3 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług. Przyszli mieszkańcy docenią także dogodny dostęp do placówek edukacyjnych, w tym szkół i przedszkoli. Zlokalizowany tuż przy osiedlu przystanek tramwajowy umożliwia szybki dojazd komunikacją miejską do centrum Gdańska. Sprawne połączenia z innymi dzielnicami zapewnia oddalona o zaledwie kilka minut jazdy Obwodnica Trójmiasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także park leśny na Kozaczej Górze z popularną platformą widokową, ścieżkami spacerowymi, trasami rowerowymi, placem zabaw i wybiegiem dla psów.

Budynki wielorodzinne, które powstaną w ramach inwestycji, to częściowo rozpoczęte przez Spółdzielnię Mieszkaniową Ujeścisko budowy osiedla Na Stoku. Deweloper działkę wraz z budową odkupił od spółdzielni z zamiarem jej dokończenia.

W ramach zadania Przemyska Vita powstaną dwa rodzaje budynków - dwa pięciokondygnacyjne budynki z mieszkaniami od kawalerek po ponad stumetrowe apartamenty z antresolami oraz osiem willi w zabudowie bliźniaczej. W willach powstaną po cztery lokale - dwa na parterze i dwa na piętrze. W zależności od położenia w budynku będą one miały ogródki lub balkony. W pierwszym etapie Przemyskiej Vita wprowadzonych zostało 146 mieszkań o powierzchni 32,1 do 107,3 m kw., które gotowe mają być w maju 2024 roku.

Z kolei na Ujeścisko Vita złoży się pięć budynków pięciokondygnacyjnych (dawne Na Stoku). W sumie będą tu 184 lokale mieszkalne o powierzchniach od 35,2 do 90,2 m kw., 183 miejsca postojowe zewnętrzne oraz w hali garażowej oraz 185 komórek lokatorskich. Do sprzedaży trafiło tylko część tych mieszkań, resztę odbiorą klienci, którzy lokale zakupili jeszcze od spółdzielni. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2024 r.

Do użytku mieszkańców oddane zostaną również miejsca parkingowe w garażu podziemnym, naziemne stanowiska postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie na jednoślady.

Części wspólne mają zostać wypełnione roślinnością.

Projekt architektoniczny Przemyskiej Vita powstał w pracowni B1 Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Develia S.A.
Develia S.A.
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Develia S.A.

Jesteśmy grupą deweloperską realizującą inwestycje komercyjne i mieszkaniowe. Nieruchomości DEVELII powstają w sześciu największych miastach Polski - Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. DEVELIA S.A. (wcześniej LC Corp S.A.)
rozwiń
58 500-01-12

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi