• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Szmaragdowy Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2021 r. do IV kw. 2023 r. w budowie
metraż
32 do 79 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Kameralne osiedle powstaje bezpośrednio przy zbiorniku wodnym „Kolorowy”. Okolica ulicy Niepołomickiej to w ostatnich latach jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Gdańska pod względem nowej zabudowy mieszkaniowej. Razem z nowymi budynkami mieszkaniowymi powstały tu drogi, sklepy, punkty usługowe, gastronomiczne, place zabaw, tereny rekreacyjne, przedszkola.

Do śródmieścia własnym samochodem dojechać stąd można al. Havla, łatwą komunikację z innymi częściami Trójmiasta zapewnia obwodnica, do której dotrzeć można w kilka minut. Sprawnie działa także komunikacja miejska - przystanek autobusowy znajduje się nieopodal powstającego osiedla. Wyjazd z osiedla na Łostowicach będzie jeszcze łatwiejszy dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej.

W pierwszym etapie Szmaragdowego Parku w czterech czterokondygnacyjnych budynkach z windami powstanie w sumie 175 mieszkań w układzie od jednego do czterech pokoi. W zależności od kondygnacji będą do nich przylegały antresole z tarasami, przeszklone balkony lub ogródki.

Pod budynkami powstaną podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi. Do dyspozycji będą także naziemne miejsca parkingowe.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Domus Studio Projektowe s.c. Sieniawski&Sieniawski.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Develia S.A.
Develia S.A.
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie (2)

 • Porażka

  Jedna wielka porażka, bloki nad zbiornikiem retencyjnym, przecieki, wilgoć, błoto, usterki

  • 3 2

 • Dokładnie tak jak w poprzednim komentarzu. Jestem właścicielem jednego z mieszkań na parterze to co się dzieje to jedna wielka tragedia. Nie wiem jak z tego wybrniemy cały czas wychodzi wilgoć pomimo osuszania. Nie wiem kto dał im pozwolenia na budowę tych bloków i w jaki sposób przeszli oni odbiory. Powinni ludziom zwrócić pieniądze albo wypłacić szkodliwe za nerwy opóźnienia i ciagle usterki

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Develia S.A.

Jesteśmy grupą deweloperską realizującą inwestycje komercyjne i mieszkaniowe. Nieruchomości DEVELII powstają w sześciu największych miastach Polski - Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. DEVELIA S.A. (wcześniej LC Corp S.A.)
rozwiń
58 500-01-12

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi