• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Rubra

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od II kw. 2022 r. do IV kw. 2023 r. w budowie
metraż
233 do 267.4 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje na przedmieściach Gdańska, w Straszynie przy ul. Jasia i Małgosi, w sąsiedztwie Jeziora Straszyńskiego oraz Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Raduni. W bliskiej okolicy znajdują się naturalne tereny spacerowe, lasy, a nad jeziorem zorganizowana została przystań kajakowa.

Straszyn, ze względu na sąsiedztwo obwodnicy Trójmiasta, jest dobrze skomunikowany z całym Trójmiastem. Do centrum Gdańska oraz Pruszcza Gdańskiego dojechać można stąd także autobusami.

Ze względu na dopracowany projekt i wykończenie szlachetnymi materiałami osiedle klasyfikowane jest jako inwestycja premium. Na ogrodzonym i monitorowanym terenie powstanie siedem willi - sześć w zabudowie bliźniaczej oraz jedna wolnostojąca. Ten dom powstanie na działce o powierzchni blisko tysiąca metrów, więc jego mieszkańcy cieszyć się będą dużym ogrodem.

Wyjątkowa w tym przypadku będzie niebanalna, modernistyczna architektura budynków. Dekoracją prostych, geometrycznych brył są m.in ponadprzeciętne przeszklenia tworzące wręcz szklane ściany czy też skośne wykończenia balkonów. Dekoracyjne będą także całe elewacje wykończone ręcznie robioną cegłą klinkierową o surowej, rzeźbionej wodą fakturze. Jej zastosowanie jest bezpośrednim nawiązaniem do miejscowej tradycji architektonicznej, chociaż sposób jej ułożenia wyraźnie podkreśla nowoczesną wymowę architektury.

Domy otaczały będą ogrody z pełnym oświetleniem oraz systemem automatycznego nawadniania.

Z wyglądem zewnętrznym korespondują przestrzenne wnętrza, które mają wysokość 3 m (parter) oraz 2,7 m (piętro).

Nowoczesne technologie zwiększą komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność budynków. Mieszkańcy korzystać będą z instalacji alarmowej, filtrów do wody, rekuperacji, inteligentnie sterowanego ogrzewania podłogowego. Źródłem ciepła będą tutaj pompy ciepła.

Projekt powstał w warszawskiej pracowni Paweł Lis Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Monolit

Monolit

Herzinvest Development

Straszyn, ul. Marsa Mapa

223 do 268 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Wille Ateny

Wille Ateny

Herzinvest Development

Straszyn, ul. Ateny Mapa

181.8 do 181.8 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.