Inwestycje w Trójmieście

Herzinvest Development

Wille Ateny

Straszyn

miejscowość:
Straszyn
miejsce:
ul. Ateny Mapka
deweloper:
Herzinvest Development
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza
metraż:
181.8 do 181.8 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osoby, które bywają w Straszynie wiedzą, że to spokojna miejscowość, która postrzegana może być niemal jak jedna z dzielnic Gdańska. Cieszyć można się tu ciszą jaka panuje na obrzeżu aglomeracji, a jednocześnie szybko (również za sprawą obwodnicy trójmiejskiej oraz południowej) dojechać do pracy - do Gdańska i w każde inne miejsce Trójmiasta.

Z tarasów części domów powstających na osiedlu rozciągał się będzie widok na Jezioro Straszyńskie przez które przepływa rzeka Radunia. Po pracy można wybrać się na spacer nad jezioro lub rowerową wyprawę po okolicy. Nie brakuje tu także naturalnych ścieżek dla biegaczy. Niedaleko jest stadnina koni oraz pole golfowe. Na rzece Raduni pływać można kajakami. Na terenie osiedla jest też ogólnodostępny dla mieszkańców kort tenisowy oraz boisko piłkarskie. Jest to więc idealne miejsce do życia dla osób, które lubią aktywny tryb życia.

Osiedle składało się będzie z ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich stanie na działce o powierzchni niespełna 500 m kw., przyszli właściciele będą więc mogli korzystać z własnych ogrodów. Dodatkowo każdy z domów posiada taras nad garażem o powierzchni około 12 m kw.

Standardowo każdy z domów składa się z obszernego salonu, kuchni, czterech pokoi (w tym jeden na parterze), dwóch łazienek, dwóch garderób, pralni, garażu i pomieszczenia technicznego. Pomieszczenia są wyższe o 20 proc. od standardowych. Mają duże okna, a na piętrach nie ma skosów, co pozwala lepiej wykorzystać powierzchnię mieszkalną.

Funkcjonalną, elegancką bryłę budynków uzupełniają ponadczasowe elementy, nadające im willowy charakter. Imponująco prezentuje się elewacja z ręcznie formowanego klinkieru.

Domy wyposażone będą w inteligentny system sterowania ogrzewaniem podłogowym oraz mechaniczną wentylację z systemem odzyskiwania.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Archituda.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij