• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Wille Ateny

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2020 r. zakończona
metraż
181.8 do 181.8 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Osoby, które bywają w Straszynie wiedzą, że to spokojna miejscowość, która postrzegana może być niemal jak jedna z dzielnic Gdańska. Cieszyć można się tu ciszą jaka panuje na obrzeżu aglomeracji, a jednocześnie szybko (również za sprawą obwodnicy trójmiejskiej oraz południowej) dojechać do pracy - do Gdańska i w każde inne miejsce Trójmiasta.

Z tarasów części domów powstałych na osiedlu rozciągał się widok na Jezioro Straszyńskie przez które przepływa rzeka Radunia. Po pracy można wybrać się na spacer nad jezioro lub rowerową wyprawę po okolicy. Nie brakuje tu także naturalnych ścieżek dla biegaczy. Niedaleko jest stadnina koni oraz pole golfowe. Na rzece Raduni pływać można kajakami. Na terenie osiedla jest też ogólnodostępny dla mieszkańców kort tenisowy oraz boisko piłkarskie. Jest to więc idealne miejsce do życia dla osób, które lubią aktywny tryb życia.

Osiedle składa się z ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich stanął na działce o powierzchni niespełna 500 m kw., przyszli właściciele będą więc mogli korzystać z własnych ogrodów. Dodatkowo każdy z domów posiada taras nad garażem o powierzchni około 12 m kw.

Standardowo każdy z domów składa się z obszernego salonu, kuchni, czterech pokoi (w tym jeden na parterze), dwóch łazienek, dwóch garderób, pralni, garażu i pomieszczenia technicznego. Pomieszczenia są wyższe o 20 proc. od standardowych. Mają duże okna, a na piętrach nie ma skosów, co pozwala lepiej wykorzystać powierzchnię mieszkalną.

Funkcjonalną, elegancką bryłę budynków uzupełniają ponadczasowe elementy, nadające im willowy charakter. Imponująco prezentuje się elewacja z ręcznie formowanego klinkieru.

Domy wyposażone są w inteligentny system sterowania ogrzewaniem podłogowym oraz mechaniczną wentylację z systemem odzyskiwania.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Archituda.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

"Wszystko co możesz sobie wyobrazić jest prawdziwe" - Pablo Picasso
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi