Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Sea Towers

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Śródmieście
miejsce:
ul. Hryniewickiego Mapka
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna, wysoka
metraż:
43 do 235 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do I kw. 2009 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Wieże Sea Towers zlokalizowane są w stale rozwijającej się Nadmorskiej Strefie Prestiżu, tuż przy samym Nabrzeżu Prezydenta, obok Skweru Kościuszki. Lokalizacja pozwala cieszyć się bliskością morza, walorami widokowymi, jak również korzystać z infrastruktury i atrakcji centrum Gdyni. Budynek sąsiaduje nie tylko ze Skwerem Kościuszki i bulwarem nadmorskim, ale także Teatrem Muzycznym, Centrum Kultury i Rozrywki Waterfront z Multikinem, dyskotekami, klubami i wystawami oraz Śródmieściem. Z kolei bliskość plaży i mariny jachtowej umożliwia mieszkańcom korzystanie z różnych form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Sea Towers to kompleks dwóch, połączonych wspólną podstawą, wysokościowców. Niższa (oznaczona literą B) liczy 29 kondygnacji, zaś wyższa (A) 38 kondygnacji. Wysokość Sea Towers do dachu wynosi 116 metrów, zaś wraz z iglicą - 141,6 m.

Trzy najniższe kondygnacje budynku zostały przeznaczone na biura, handel i usługi. Tutaj znajdują się także hale garażowe i zaplecze techniczne obiektu.

Mieszkańcy znajdujących się powyżej luksusowych apartamentów i penthous'ów oraz ich goście mogą cieszyć się widokiem na Zatokę Gdańską, tereny portowe, Gdynię i całe Trójmiasto. Mogą oni korzystać także z tarasu widokowego na ostatnim piętrze.

Ciekawostką jest fakt, że początkowo planowano jasną elewację budynku. W trakcie budowy zapadła jednak decyzja o okładzinie z ciemnego granitu.

Projekt inwestycji powstał w wiedeńskiej pracowni Andrzeja Kapuścika.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (42) 5 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.