Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Silva

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Działki Leśne
dzielnica:
Działki Leśne
miejsce:
ul. Kielecka mapa
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
43 do 124 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2015 r. do III kw. 2019 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje na granicy centrum Gdyni, ale już poza zasięgiem śródmiejskiego gwaru. Możliwość szybkiego wyjazdu na obwodnicę, sąsiedztwo głównej arterii Trójmiasta, przystanku SKM oraz przystanków autobusowych i trolejbusowych gwarantuje sprawny dojazd do różnych dzielnic aglomeracji. Nieopodal znajduje się galeria handlowa, Park Naukowo-Technologiczny oraz centra biurowe.
Silva oznacza w języku łacińskim las, zagajnik. Nazwa inwestycji ma zatem podkreślać lokalizację niedaleko zielonych wzniesień, gdzie znajdują się ścieżki umożliwiające aktywną rekreację lub rodzinne spacery.

Zespół mieszkalno-usługowy będzie realizowany w etapach. W ramach pierwszego z nich, w 2017 roku, w głębi osiedla powstały dwa kameralne, połączone halą garażową, budynki trzy- i czterokondygnacyjne oraz budynek sześciokondygnacyjny (w sumie 96 mieszkań). W drugim etapie (jego budowa rozpoczęła się we wrześniu 2017 roku) powstaną dwa budynki o trzech różnych kubaturach, mieszczące łącznie 134 mieszkania. W budynkach tych od strony ul. Kieleckiej powstaną punkty handlowe i usługowe. Osiedle będzie ogrodzone, a części wspólne - monitorowane całodobowo.

Wnętrze osiedla będzie przestrzenią bez samochodów, z placem zabaw, zagospodarowaniem terenu zielenią i małą architekturą. Aktywność bez względu na pogodę umożliwi strefa fitness z siłownią i saunami oraz sala klubowa (dostępne tylko dla mieszkańców).
W każdym budynku znajdować się będą windy prowadzące bezpośrednio do podziemnej hali garażowej.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Wolski Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (30)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.