Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Silver House

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Śródmieście
miejsce:
ul. Zygmunta Augusta Mapka
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
39 do 151 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od III kw. 2013 r. do II kw. 2015 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Silver House zlokalizowany jest w ścisłym Śródmieściu Gdyni, przy ul. Zygmunta Augusta. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, ośrodki kultury i oświaty. W bliskiej odległości położone są też atrakcyjne tereny nadmorskie - Skwer Kościuszki z Molo Południowym, Bulwar Nadmorski oraz plaża.

Silver House to kameralny budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie pierzejowej, powstało w nim 88 lokali mieszkalnych - niżej mieszkania, na górnych kondygnacjach - apartamenty. Na parterze powstały punkty usługowo-handlowe. Dostęp z zewnątrz jest możliwy przez prestiżowo wykończoną, stylizowaną portiernię. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią windy startujące z poziomu hali garażowej.

Ośmiokondygnacyjny budynek cechuje nowoczesny wygląd z licznymi przeszkleniami. Najwyższe kondygnacje są cofnięte w stosunku do niższych pięter (budynek w części frontowej posiada osiem kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną, a w części tylnej siedem kondygnacji nadziemnych oraz dwie podziemne). To sposób na ukrycie przed odbiorcą znajdującym się na ulicy rzeczywistych gabarytów budynku, który będzie wyższy od otaczających go kamienic. Do mieszkań przynależą balkony lub loggie. Ciekawsze są jednak obszerne tarasy przynależne do apartamentów na najwyższych piętrach. Poczucie przebywania w centrum nadmorskiego miasta nie kłóci się tu z ciszą i relaksacyjną atmosferą.

Chwilę wytchnienia w sercu tętniącego życiem miasta zapewnia mieszkańcom część wypoczynkowa z założeniem wodnym na patio oraz elementy małej architektury, w tym placyk zabaw dla dzieci na dziedzińcu.

Projekt inwestycji powstał w Biurze Projektowym BJK Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (14) 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.