Inwestycje w Trójmieście

Develia

Świętokrzyska Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Niepołomicka Mapka
deweloper:
Develia
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29 do 76 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od IV kw. 2016 r. do III kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w zielonej okolicy, gdzie jest znacznie spokojniej niż w zatłoczonym centrum miasta. Tereny wokół osiedla świetnie nadają się do rekreacji na świeżym powietrzu. Jednocześnie okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów i znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci. Te znajdują się w sąsiedztwie osiedla.

Do centrum można dojechać samochodem, ale dobrą alternatywę stanowi komunikacja miejska – w pobliżu osiedla znajduje się przystanek autobusowy i pętla tramwajowa. Wyjazd z Łostowic w kierunku centrum lub poza granice miasta będzie jeszcze łatwiejszy, dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej wraz z trasą tramwajową. Z osiedla szybko wyjechać można także na obwodnicę Trójmiasta, dzięki czemu łatwo poruszać się można po całej aglomeracji.

W ramach inwestycji powstają pięciokondygnacyjne budynki. Do wszystkich mieszkań przylegają balkony, a do lokali na parterze ogródki do prywatnego wykorzystania przez przyszłych mieszkańców. Wokół budynków nie brakuje naziemnych miejsc parkingowych. Przestrzeń osiedla zagospodarowana zostanie zielenią, powstanie tam również bezpieczny plac zabaw.

W ramach osiedla powstają kawalerki oraz mieszkania dla rodzin. Część lokali ma antresole , co stwarza dodatkowe możliwości aranżacji.

Pierwszy budynek oddany został we wrześniu 2017 roku, drugi w III kwartale 2018 roku, trzeci na początku 2019 roku. Kolejne budynki zostaną oddane w drugiej połowie 2020 roku oraz w drugiej połowie 2021 roku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Domus Studio Projektowe.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (179) 6 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.