• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Własne mieszkanie jeszcze w tym roku? Poznaj nowe możliwości i sprawdź ofertę ROBYG

10 lipca 2023 
Osiedle Wiśniowa Aleja od ROBYG - komfort w otoczeniu urokliwej natury. Osiedle Wiśniowa Aleja od ROBYG - komfort w otoczeniu urokliwej natury.

Na rynku mieszkaniowym szykuje się zwiększone zainteresowanie zakupem nieruchomości. Jednym z czynników, który ma na to wpływ, jest między innymi zapowiedziany program Bezpieczny Kredyt 2%, dzięki któremu już w najbliższym czasie będzie można uzyskać kredyt hipoteczny na nowych zasadach. Warto więc już dziś rozpocząć poszukiwania odpowiedniego mieszkania i przyjrzeć się szerokiej ofercie ROBYG. Znajdują się w niej odpowiadające różnym potrzebom kupujących mieszkania, otoczone zielenią, doskonale skomunikowane i położone w prężnie rozwijających się dzielnicach Trójmiasta.Program Bezpieczny Kredyt 2% to rozwiązanie, które polega na uzyskaniu przez kredytobiorcę dopłaty na okres 10 lat. Obniża ona ratę, dzięki czemu oprocentowanie będzie wynosić 2% plus marża banku. Beneficjentem programu może zostać osoba do 45. roku życia, która nie ma i nie miała mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. W przypadku małżeństwa albo rodziców wspólnego dziecka czy wspólnych dzieci warunek wieku spełnić będzie musiała przynajmniej jedna osoba. W ofercie ROBYG są mieszkania, które spełniają warunki określone w ustawie.

- Popyt na mieszkania w Polsce, po spowolnieniu na rynku, powrócił. Klienci gotówkowi i inwestycyjni są bardzo aktywni i nadal stanowią większość kupujących. Nowe rozwiązania systemowe i rządowe programy z pewnością pozytywnie wpłyną na dostępność kredytów. ROBYG dysponuje bogatą ofertą mieszkań, które można zakupić, korzystając ze wsparcia planowanych rozwiązań finansowych. W obecnych czasach warto kierować się nie tylko ceną, ale także reputacją i kondycją finansową dewelopera. Ugruntowana pozycja na rynku i doświadczenie gwarantuje lepszą jakość mieszkań, w tym np. korzystniejsze parametry energetyczne budynków - mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

Szumilas - słoneczne mieszkania na skraju prywatnego lasuPołożone na skraju lasu osiedle w niskiej, przytulnej zabudowie to miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygody miejskiej lokalizacji, ale nie chcą rezygnować z życia w harmonii z naturą. Szumilas to nowoczesne, 3-piętrowe domy wielorodzinne, słoneczne mieszkania, od 55 m kw. do 74 m kw., z ogródkami lub balkonami do wyboru oraz duże odległości między budynkami wypełnione zielenią. Największym atutem inwestycji jest prywatny las o powierzchni ponad 2 ha znajdujący się na terenie osiedla - dostępny jedynie dla jego mieszkańców.

Osiedle Szumilas to możliwość codziennego obcowania z naturą, ale także łatwy dojazd do centrum miasta i południowych dzielnic Gdańska. Okoliczne szlaki turystyczne sprzyjają aktywnej rekreacji i rodzinnym wędrówkom. W inwestycji są już mieszkania gotowe do odbioru!

 • Osiedle Szumilas to możliwość codziennego obcowania z naturą, ale także łatwy dojazd do centrum miasta i południowych dzielnic Gdańska.
 • Osiedle Szumilas to możliwość codziennego obcowania z naturą, ale także łatwy dojazd do centrum miasta i południowych dzielnic Gdańska.
 • Osiedle Szumilas to możliwość codziennego obcowania z naturą, ale także łatwy dojazd do centrum miasta i południowych dzielnic Gdańska.


Nowa Letnica - świetna lokalizacja z atrakcyjnymi perspektywamiDuży wybór mieszkań w różnych metrażach oferuje także inwestycja Nowa Letnica. Zlokalizowana w pobliżu plaży zapewnia mieszkańcom piękny widok na Zatokę Gdańską. To połączenie wysokiego standardu, wielkomiejskiej zabudowy, dostępu do rozbudowanej infrastruktury drogowej oraz komunikacji miejskiej, a także bliskości natury, jaką dają tereny zielone. Dostępne w ramach inwestycji lokale, od dwupokojowych do pięciopokojowych, mają od 43 m kw. do 121 m kw.

Na osiedlu znajdują się sklepy, punkty usługowe, strefa fitness wraz z sauną, coworking oraz strefa Kids Play. W sąsiedztwie jest Stadion Polsat Plus Arena Gdańsk oraz hala AmberExpo, co zapewni mieszkańcom dostęp do wydarzeń sportowych, rozrywkowych i kulturalnych. Życie na Nowej Letnicy zapewnia mnóstwo pomysłów na aktywne spędzenie czasu.

 • Osiedle Nowa Letnica oferuje duży wybór mieszkań w różnych metrażach.
 • Osiedle Nowa Letnica oferuje duży wybór mieszkań w różnych metrażach.
 • Osiedle Nowa Letnica oferuje duży wybór mieszkań w różnych metrażach.


Porto - nowocześnie, kameralnie i nad morzemJest to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji ROBYG, powstająca na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna. Atuty Porto to relaksująca atmosfera, bujna roślinność, bliskość morza oraz swobodny dostęp do atrakcji trójmiejskiej aglomeracji. W minimalistycznych budynkach, wykończonych materiałami wysokiej jakości, dostępne są mieszkania o powierzchni od 28 do 114 m kw., z balkonami i tarasami o powierzchni nawet 37 m kw. Porto to miejsce dla tych, którzy szukają komfortu, wyciszenia oraz wysokiego standardu. Z łatwością można dotrzeć stąd do centrum Gdańska oraz oliwskiego centrum biznesowego. Swoją przystań będą mieć również dzieci - bogato wyposażone, nawiązujące do nadmorskiego charakteru inwestycji, liczne place zabaw zapewnią przyjazną przestrzeń do zabawy.

 • Osiedle PORTO od firmy ROBYG.
 • Osiedle PORTO od firmy ROBYG.
 • Osiedle PORTO od firmy ROBYG.


Wiśniowa Aleja - komfort w otoczeniu urokliwej naturyJak wskazuje sama nazwa inwestycji, to kameralne osiedle będzie wyróżniać się wyjątkowym, sprzyjającym relaksowi na łonie natury otoczeniem. Wiśniowa Aleja to 3-piętrowe, nowoczesne budynki, położone w Gdańsku przy ul. Czereśniowej. Przestronne lokale wyróżniać się będą ponadstandardową wysokością pomieszczeń, panoramicznymi oknami oraz ustawnymi balkonami. Na osiedlu dostępne są mieszkania od dwupokojowych od 52 m kw., po czteropokojowe o powierzchni aż 85 m kw.

Wiśniowa Aleja to doskonałe miejsce do codziennego życia - nieopodal inwestycji zlokalizowane są placówki edukacyjne oraz coraz więcej punktów handlowych i usługowych. Dzielnica Ujeścisko, na terenie której położone jest osiedle, to okolica z ogromnym potencjałem, zlokalizowana blisko centrum miasta oraz doskonale z nim skomunikowana. Mieszkania będzie można odebrać już w IV kwartale 2023 r.

Kameralne osiedle Wiśniowa Aleja. Kameralne osiedle Wiśniowa Aleja.


Nadmotławie - prestiżowa lokalizacja w centrum GdańskaIdealne miejsce do mieszkania dla osób ceniących komfort i wygodę. Inwestycja Nadmotławie to apartamenty położone w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy i zapewniające niezwykły widok na nią oraz panoramę Starego Miasta. W ramach nowej puli gotowych mieszkań dostępne są lokale jednopokojowe od 28 m kw., po czteropokojowe o powierzchni aż 130 m kw.

Nadmotławie to inwestycja wyjątkowa pod wieloma względami: wysoki standard wykończenia, luksusowe foyer z portierem do dyspozycji mieszkańców i ich gości, strefa fitness, a także system ROBYG Smart House by Keemple w standardzie Gold. Wysoka jakość łączy się z dogodną lokalizacją - Nadmotławie jest znakomicie skomunikowane z całym Gdańskiem.

 • Nadmotławie - apartamenty położone w samym sercu Gdańska, z widokiem na Motławę i panoramę Starego Miasta.
 • Nadmotławie - apartamenty położone w samym sercu Gdańska, z widokiem na Motławę i panoramę Starego Miasta.
 • Nadmotławie - apartamenty położone w samym sercu Gdańska, z widokiem na Motławę i panoramę Starego Miasta.


ROBYG - twój zaufany deweloper!Inwestycje ROBYG spełniają oczekiwania klientów będących na różnym etapie swojego życia. W mieszkaniach dewelopera oferowana jest technologia ROBYG Smart House by Keemple, która umożliwia zdalne sterowanie wyposażeniem domu i obniżenie zużycia energii elektrycznej. Doskonała lokalizacja, dogodny dostęp do infrastruktury, atrakcyjne przestrzenie wspólne czy liczne tereny pełne zieleni - zapoznaj się z ofertą ROBYG i zaplanuj swoją przyszłość!

Więcej szczegółów o inwestycjach ROBYG można znaleźć tutaj: https://www.gdansk.robyg.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Miejsca

 • ROBYG Gdańsk, Piekarnicza 3
 

Wydarzenia

Dni otwarte Osiedla Urzeka

dni otwarte

Premiera trzech wyjątkowych apartamentów w Sercu Gdańska

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33250 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23150 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20150 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
26000 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17650 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
16000 zł/m2
Gdynia Orłowo
15700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane